Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

54 minutes ago, nisam ja said:

Soba je 2,9x4,45.

ima am. plakar, krevete na sprat i custom made pisaći sa fijokama i policama. 
 

IMG-4169.jpg

 

IMG-4172.jpg
 

IMG-4142.jpg

 

Super izgleda!

Pisaći sto se deli? Ili kako ste to rešili?

 

@Valkyrie Poznanici imaju visoki krevet te marke, dole je prostor za igru, i oni su zadovoljni. Verujem da bi neki pravljen po meri bio bolji, ali je to znatno skuplje ovde, bas cu pogledati to. Ne znam da li bi ti vredelo da pogledate i tu mogućnost u Srbiji?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Sve po meri što se radi je dosta skuplje nego gotov proizvod, iako je, naravno, daleko lepše kad je customized.

Menjamo i bračni pošto naš trenutni ne može da stane u manju sobu, rađen je po meri i duži je i širi od standardnog. Sad moram da kupim krevet od 2 metra da bi se uklopio. 

Link to comment
25 minutes ago, Valkyrie said:

Menjamo i bračni pošto naš trenutni ne može da stane u manju sobu, rađen je po meri i duži je i širi od standardnog. Sad moram da kupim krevet od 2 metra da bi se uklopio. 

 

Spoiler

 

 

Edited by Mil@n
  • Haha 3
Link to comment

Pisaći se deli. Pa celom širinom sobe je. Mislim da im je dovoljan makar sad dok su mali. Nisam ni smislio kad je optimalno vreme da dobije svako svoju sobu, a ni kako to da izvedem arhitektonski. 

IMG-4173.jpg

 

  • +1 1
Link to comment
On 9. 12. 2023. at 21:39, Valkyrie said:

Imaju li nečija deca krevete na sprat?

Ako da, zamolila bih za utiske, pros and cons.

 

Ja sam spavao kao odrastao čovek :laugh:

 

A vezano za temu, imali su moji klinci,prvi koji smo kupili je bio standardan,ali onda se javio jedan problem, kad im dodju drugari nema mesta svi da sednu,pa izbije mali rat ko je veća "faca" da sedi gore.E onda sam izbacio taj, pa se upustio u DIY projekat uz pomoć drugara stolara.Donji krevet je bio double size,a gornji upola manji od donjeg.Jer se većina dečijih aktivnosti odvija na donjem, a na gornjem samo spavanje,pa više nije bilo problema što se tiče prostora, a i sigurnosni momenat je bio taj što ako krene da pada sa gornjeg neće da završi na zemlji nego pada na dušek donjeg kreveta :D Onda su taj krevet nasledila deca jednog poznanika i ja mislim da ga još uvek koriste.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Može to kad su deca istog pola. Kod nas bi to moglo malo morgen. 

 

Inače, ovo malo 

5 hours ago, nisam ja said:

 

IMG-4142.jpg

 

Isti ovaj moj. A i ono na podu, to je to :lolol:

Link to comment
11 minutes ago, Ras said:

 

mreza je super ali iskoristicu linkovani clanak da se uzasnem nad radovima domacih enterijerista, doduse vise na gradnja.rs nego ovdje. neinventivno, podilazece. jadno.

sonja brstina sa gradnje prednjaci. mislim, u derbiju zacelja.

 

s druge strane, volim npr studio autori. 

 

Edited by morgana
Link to comment

Jasno je da interesi upravljaju tim portalima, ali i dalje mogu biti informativni. Gradnja i Dizajn enterijera možda čak i dolaze iz iste kuhinje, ali i da nije tako, manje je bitno.

Ne volim ni ja Sonju Brstinu :)

Evo baš sam danas pogledao (Gradnja) one kuće u Leskovac (kamen i drvo), pa u Novom Sadu (cigla), a milion je takvih primera o kakvim verujem da govoriš. Retki su oni drugačiji primeri, originalniji, hrabriji, humaniji ako hoćeš.

 

Šta kažeš na onaj stan u Vukovarskoj u Zg (Moderna vremena ep. 2)?

 

Edited by Ras
Link to comment
11 minutes ago, Ras said:

Jasno je da interesi upravljaju tim portalima, ali i dalje mogu biti informativni. Gradnja i Dizajn enterijera možda čak i dolaze iz iste kuhinje, ali i da nije tako, manje je bitno.

Ne volim ni ja Sonju Brstinu :)

Evo baš sam danas pogledao (Gradnja) one kuće u Leskovac (kamen i drvo), pa u Novom Sadu (cigla), a milion je takvih primera o kakvim verujem da govoriš. Retki su oni drugačiji primeri, originalniji, hrabriji, humaniji ako hoćeš.

 

Šta kažeš na onaj stan u Vukovarskoj u Zg (Moderna vremena ep. 2)?

 

 

jesu informativni, zato ih i pratim

 

onaj dvospratni? i plan i oprema su odlicni, cak i ono usko tunel- stepeniste mi ima smisla. 

 

edit, pratis li hrvatsku arhitektonsku scenu?

 

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...