Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

21 minutes ago, Valkyrie said:

Uspeli smo da ubedimo Lucifera da on treba da spava na donjem krevetu jer je mali. Pošto Lucifer nikad ni u čemu nije “donji”, tako je najpre i taj naš predlog doživeo kao neviđenu uvredu. Zbarismo ga nekako, tj bar se nadamo 

Zasto imam utisak da je Lucifer tvoj ljubimac? :D

Link to comment

Spavali su moji tokom vanrednog stanja, ogadili su mi se onoliko. Bili novi, s novim dušecima, veliki, sve super (iznajmljena je bila gajba). Doduše, samo ćera na gornjem, donji je služio za čuvanje neopeglane odeće. 

 

Inače lično sam se našla par puta u prilici da spavam dole, jer ne volim visinu, što je ono grozno, užas. Kao u magnetnoj, ufff....

  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, Milosh76 said:

Zasto imam utisak da je Lucifer tvoj ljubimac? :D

Nema tu ljubimaca, nemoguće je imati ga (nije kliše)

Ja sam malo bezobrazna što ga tako zovem, priznajem.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Nema tu ljubimaca, nemoguće je imati ga (nije kliše)

Ja sam malo bezobrazna što ga tako zovem, priznajem.

 

Ma jok, meni je to super nadimak. Drugaciji je za pocetak :D  A znam da ne mislis da je zaista Lucifer :D  tako da je nadimak jos bolji...

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Katikon said:

Moja drugarica je tako na kraju morala da kupi dva kreveta na sprat, al oba samo sprat jer nijedno dete nije htelo da spava dole ✔️

 

Ali je super kad dodju gosti...

Link to comment
5 minutes ago, Katikon said:

Moja drugarica je tako na kraju morala da kupi dva kreveta na sprat, al oba samo sprat jer nijedno dete nije htelo da spava dole ✔️

Ima tih varijanti, krevet je gore a ispod kreveta bude pisaći sto ili neki plakarić za dečije stvari, igračke...

Imam mesta u njihovoj novoj sobi za odvojene krevete ali htela bih da im ostane što više prostora za igranje, ipak su mali i to im je bitno. Kad porastu u konje™ onda mogu da de razdvoje.

 

Ovi mi se sviđaju ali su prilično skupi :dry:

spacer.png

Link to comment
15 hours ago, Svemir Zeka said:

Spavali su moji tokom vanrednog stanja, ogadili su mi se onoliko. Bili novi, s novim dušecima, veliki, sve super (iznajmljena je bila gajba). Doduše, samo ćera na gornjem, donji je služio za čuvanje neopeglane odeće. 

 

Inače lično sam se našla par puta u prilici da spavam dole, jer ne volim visinu, što je ono grozno, užas. Kao u magnetnoj, ufff....

Ja spavao 6 meseci na donjem, nisu mi dali da idem gore. Nije bilo loše. 

  • Tužno 1
Link to comment

Ja sam sa sestrom imala, od petog razreda, do sredine srednje, i bila sam od starta dole, po sopstvenoj želji, jer sam bila insomničar i tada, i odgovarala mi je mračna komora.

  • +1 2
Link to comment
47 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja spavao 6 meseci na donjem, nisu mi dali da idem gore. Nije bilo loše. 

Možda i jeste za decu. Ja sam spavala kao odrasla. Neponovljivo iskustvo. :ph34r:

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Ima tih varijanti, krevet je gore a ispod kreveta bude pisaći sto ili neki plakarić za dečije stvari, igračke...

Imam mesta u njihovoj novoj sobi za odvojene krevete ali htela bih da im ostane što više prostora za igranje, ipak su mali i to im je bitno. Kad porastu u konje™ onda mogu da de razdvoje.

 

Ovi mi se sviđaju ali su prilično skupi :dry:

spacer.png

ovi kanapi na stepenicana su opasni. lako se moze zakaciti prstima pri penjanju, a malo teze petom pri silasku. tu treba da budu fijoke sa prorezom na gornjoj ivici za otvaranje.

moja 2 rsd.

  • +1 3
Link to comment

@Valkyrie

Samo nemoj radni sto ispod kreveta varijantu. To je ucenje i rad u pomrcini. 

Sve ucionice po skolama su projektovane tako da svetlo (prozori) budu sa leve strane. Nije to bez razloga pravilo 

  • +1 2
Link to comment
38 minutes ago, foto said:

ovi kanapi na stepenicana su opasni. lako se moze zakaciti prstima pri penjanju, a malo teze petom pri silasku. tu treba da budu fijoke sa prorezom na gornjoj ivici za otvaranje.

moja 2 rsd.

Ma da, to je detalj samo, sviđa mi se krevet zbog dizajna i stepenica.

8 minutes ago, zorglub said:

Valk, koliki su klinci?

Stariji će 8 u januaru a mlađi ima 4.

3 minutes ago, Sandradjer said:

@Valkyrie

Samo nemoj radni sto ispod kreveta varijantu. To je ucenje i rad u pomrcini. 

Sve ucionice po skolama su projektovane tako da svetlo (prozori) budu sa leve strane. Nije to bez razloga pravilo 

Taman posla, radni sto ide kod prozora i nigde drugde.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...