Jump to content
IGNORED

Digitalizacija TV emitovanja u Srbiji na kritičnoj tački


dvb-t manijak

Recommended Posts

Moguće je. Imaš gomilu free sat kanala (pogotovo a one koji znaku nemački atraktivnih) + svi nacionalni i regionalni preko zemaljske i to je to.

 

ima ko radi, piši na pm (niasm ja :) )

Link to comment
  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    88

  • dvb-t manijak

    65

  • Frank Pembleton

    31

  • Haralampije

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moguće je. Imaš gomilu free sat kanala (pogotovo a one koji znaku nemački atraktivnih) + svi nacionalni i regionalni preko zemaljske i to je to.

 

ima ko radi, piši na pm (niasm ja :) )

A kakava je situacija sa kvalitetom programa FTA kanala danas? Kad sam svojevremeno imao satelitsku isto je bilo brdo FTA kanala (imao sam Astru i Hot bird) al je 90% bilo krs jer su skoro svi koji nesto valjaju bili kodirani. Secam se da sam US serije jedino mogao da gledam na MBC Lebanon sa arapskim titlom jer su svi ostali sinhronizovali.

Link to comment

Pa kao što rekoh, ko zna nemački ima odličnih kanala sa dobrim serijama i filmovima. MBC kanali i dalje postoje, ali više ne mogu da se hvataju sa našeg područja

Ima solidnih fta kanala sa starijim filmovima i serijama na astri2.

Mada sa cs-om i nekom malom pretplatom može brdo toga da se gleda

Link to comment

Ma da,do jaja je :secam se davno gledao neki vestern nadsinhronizovan valjda na ceski,ulazi Dzon Vejn u salun,namrgodjen i vice za sankom" Eno pivecko!"

Link to comment

Ja sam gledo Sutjesku sinhronizovanu na njemački, rođak ga

davnih osamdesetih snimio na vhs sa nekog od njemačkih satelitskih kanala. Bitka za Vučevo i proboj iz obruča najbolje izgledaju, obje vojske jurišaju uz komande na njemačkom, forverc, vajta, šnel. Dobro je i kad Bata nosi ranjenog Dvornika pa pjevaju na njemačkom.

Zašto ja nemam ton na RTS HD? Risiver je FALCOMT2200. Je li do mog risivera ili je do njih?

Link to comment

Na pravom sam mestu.

 

Pitam za staramajku koja ima Samsungov neki stari TV [CW21Z 413N iliti HC21Z41].

 

 

Gleda nesto malo programa pomocu sobne antene.

 

Hoce li to prestati da joj radi uskoro i ako da, sta moze da se uradi da ima i dalje TV?

 

Ja licno nemam TV od 1998, pa se ne razumem previse.

Link to comment

U Maxiju imaš orionov risiver od 2999dinara koji ima sve moguće izlaze, pa i RF modulator, to kupiti, spojiti na tv, spojiti tu postojeću antenu i to je to :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...