Jump to content
IGNORED

Digitalizacija TV emitovanja u Srbiji na kritičnoj tački


dvb-t manijak

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    88

  • dvb-t manijak

    65

  • Frank Pembleton

    31

  • Haralampije

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa probaj da promenis polozaj antene 

Pomjerio, tu su :thumbsup:

Nikad iz ovog pravca (jugoistok) nisam lovio televizije iz Srbije. Sa ovako usmjerenom antenom bi slika bila dobra samo BN i RTRS. 

 

 

Link to comment

Može i da reprodukuje, samo bi ti ja preporučio korišćenje USB fleša jer eksterni hradovi znaju da povuku toliku struju da sprže slabašno napajanje STB-a.

 

Pošto si povezao na RF nađi u meniju opcije rezolucije i podesi na 576i, jer nema potrebe da interno renda veću kad preko RF (činča ili skarta) ne može da prikaže.

 

 

U načelu ne, jer je i na laptopu to isto samo izlaz.

hvala. ovo sa slabašnim napajanjem je bitna informacija. isprobaću šta može da stane na fleš od 2, 2, 4, 8 GB. pretpostavljam da se napajanje boksa ne opterećuje ako na USB priključak nakačim ekstreni "LACIE" hard od 2TB sa sopstvenim napajanjem.

Link to comment

Ima tome već 15ak dana

 

Од понедељка, 8. јуна, специјализовани целодневни програм културе и уметности РТС Дигитал промениће назив и визуелни идентитет у РТС 3.

За програм са претежно културим садржајима у плану је 450 сати у емитовању Специјализованог програма културе и уметности РТС 3 у наредном периоду и обележиће га серијали "Копија или оригинал", "Дневник вајара", "Мит и уметност", „Пут до уметности", „Рококо", „Барок", „Импресионизам", „Палете", итд.

У оквиру филмског програма, у понуди је годишње око 400 сати одабраних филмских садржаја из циклуса руских и европских филмова, циклуса ретроспектива филмских аутора, али и серијали француске, руске, енглеске и кинеске производње.

За драмски и серијски програм резервисано је 250 сати у емитовању РТС 3 програма (домаћи и страни произведени програм попут серијала ТВ театар и сличних).

Посебну пажњу и пласман у програму дајемо премијерним емисијама домаће продукције које представљају значајну окосницу домаћих садржаја у области књиге, културе, друштвених тема, очувања културне баштине (Остави све и читај, Дигитализација културне баштине), музичког образовања (Музички бонтон), модерне документаристике кроз приче о Београдском благу. Посебно смо поносни на концерте у Студију 6 које од 2013. уживо емитујемо на Специјализованом програму културе и уметности и Трећем програму Радио Београда.

На РТС 3 се емитује програм са значајним уделом домаће произведених емисија (преко 50 %).

У наредном периоду, РТС 3 ће настојати да одржи или повећа удео домаће произведених емисија, а из Архива ТВБ пласираће одабране најквалитетније емисије.

Такође, Специјализовани програм културе и уметности ће, као и до сада, наставити да негује вредности културних садржаја и уметничког изражавања и оствариће техничко-технолошка унапређења која се односе на пласман нових програмских садржаја домаће и стране продукције.

Edited by salerokada
Link to comment

Čuj "ruskih i evropskih filmova", koji šljam...

Vala bas..moraces da konvertujes rublje ,evre dinare,krune etc u dolare da vidis koji je od njih eventualno blockbuster  :fantom:

Link to comment

Vala bas..moraces da konvertujes rublje ,evre dinare,krune etc u dolare da vidis koji je od njih eventualno blockbuster  :fantom:

 

A, drago mi je da se uklapaš u forum na kome je linkovanje Blica za ban, a linkovanje RTS-a nije...

Link to comment

jebi ga sam si se namestio

 

To je jedino u tvojoj glavi, kao što je i postalo normalno pisti "ruskih i evropskih filmova"...

 

Tebi možda i dalje nije jasno koliko je to dno...

Link to comment

e jebi ga ,hteo sam da nesto naucim od tebe ,da budemo ekipica,da zajedno idemo u kinoteku al tvrdoglav si i doktrinaran

Edited by Haralampije
Link to comment

e jebi ga ,hteo sam da nesto naucim od tebe ,da budemo ekipica,da zajedno idemo u kinoteku al tvrdoglav si i doktrinaran

 

Stalkuj drugog i uživaj u ovakvim kulturnim okolnostima Beograda, koje braniš ovde zezajući me...

 

Samo da ponovim, reći "ruski i evrposki filmovi" je odraz najobičnijeg šljama i meni i dalje nije jasno zašto je linkovanje na Blic zabranjeno, a nije zabranjeno linkovanje na RTS po istom osnovu!

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...