Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 9.5.2018. at 16:17, steins said:

 
A Kolin Farel je propo ko muda kroz počepane gaće. Pokušavam da se setim koji mu je poslednji film da valja.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

 

Ma da, totalno je propao. Šta je odigrao prošle godine - samo glavne uloge u Beguiled i Killing of a Sacred Deer. Totalno zaboravljen glumac.....

Link to comment
7 hours ago, Nikodije said:

brawl in cell block 99

https://www.imdb.com/title/tt5657856/?ref_=nv_sr_1

 

fuck yeah!!!

 

znao sam da je vins von dobar glumac, ali nisam znao da moze da bude ovakav bog

 

povratak u raj iliti return to paradise, stivo za vince vaughn-ov talenat. film iz ‘90tih. tezak u tri lepe. ajd sto ja pustam suzu na svako ovlazeno okce, ali garant muski tesko gutaju na ovaj film. 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, kobni zelaya said:

 

Dosta dosadan film, mada veliki napredak u odnosu na Bone Tomahawk.

 

Kako brawl moze da ti bude dosadan film, nema ni sekund praznog hoda niti dangubljenja™.

Link to comment
1 hour ago, kobni zelaya said:

 

Ma da, totalno je propao. Šta je odigrao prošle godine - samo glavne uloge u Beguiled i Killing of a Sacred Deer. Totalno zaboravljen glumac.....

 

Kakav je Beguiled, Kobni?

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

Kako brawl moze da ti bude dosadan film, nema ni sekund praznog hoda niti dangubljenja™.

 

Gde nema, dangubi se samo tako. Mada mnogo bolje nego BT, to je ipak nešto najdosadnije što sam gledao u životu, otprilike.  Valjda smara to što pokušava da bude nekakav Tarantino za siromašne. :)

 

2 hours ago, ultra plasticni said:

 

Kakav je Beguiled, Kobni?

 

Ima nekiliko dobrih stvari, prvo što je jako skrupulozno urađen u odnosu na original, ono, na nivou da kadrovi izgledaju slično, u istom stilu. Nekako izgleda da je priča još više dobila na aktuelnosti. Dobra je i podela - Kirsten Danst je veteranka pansionsko - ženskih drama, a trenutni izgled Nikol Kidmen odgovara isfrustriranosti njenog lika. U originalu mi je uvek bilo bizarno to što Klint strada, mislim, u to je teško poverovati, , dok Kolin Ferel ma lice žrtve.

S druge strane, mada mi se film  dopao, uopšte ne mogu da dokučim čemu sad taj rimejk...

Edited by kobni zelaya
Link to comment
1 hour ago, kobni zelaya said:

 

Gde nema, dangubi se samo tako. Mada mnogo bolje nego BT, to je ipak nešto najdosadnije što sam gledao u životu, otprilike.  Valjda smara to što pokušava da bude nekakav Tarantino za siromašne. :)

 

Pa ne slazem se, meni je dva sata i nesto brzo proslo. Slozio bih se sa mustang kada kaze da film izgleda kao da je iz devedesetih. Recimo van dam zan klod se nasnimao slicnih filmova, scenaristicki ovo nije mnogo komplikovanije od van damovih filmova, samo je bolje tacno toliko koliko je vins von bolji glumac od van dama

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa ne slazem se, meni je dva sata i nesto brzo proslo. Slozio bih se sa mustang kada kaze da film izgleda kao da je iz devedesetih. Recimo van dam zan klod se nasnimao slicnih filmova, scenaristicki ovo nije mnogo komplikovanije od van damovih filmova, samo je bolje tacno toliko koliko je vins von bolji glumac od van dama

 

Mustang je navela Vaughnov film Return to paradise iz 98', kao preporuku. Brawl je omaz eksploatacijskom filmu, ali u Zahlerovim rukama to je samo osnova. Kao i u svom prvencu, on jako dobro dobro pise likove, Van Dam moze samo da sanja da mu se ponudi ovakva uloga ko Vaughnu. Uz to, Zahler majstorski rezira za male pare..

Link to comment

meni brawl..99 uopste nije bio dosadan, to mi je jedan od najboljih krimi filmova u zadnjih nekoliko god i ill manors je ostavio jos jaci utisak, ali dobro sve je to stvar ukusa kao sto neko voli zute ruze a neko crvene

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...