Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Upravo sam ponovo odgledao They Live na Fox Movies, ovako digitalizovan izgleda očajno.

Ništa im nije sveto :mad:

Liči na snimak svadbe ili na jeftinu tv dramu. Radije bih gledao neku VHS kopiju, nego ovo oskvrnuće.

 

Šta konkretno urade filmovima kad ih ovako unakaze?

Pisalo se o tome nedavno na forumu, ali nisam zapamtio gde...

 

 

Link to comment

The Infiltrator

 

Moram priznati da mi Brajan Krenston nije legao ovde. Neuverljivo glumi ovog lika. On je kao neki profesionalac pred penzijom, sa puno praktičnog iskustva andrkavr ubacivanja. A ovde šatro prodaje priču kolumbijskom kartelu, dok deluje tako klimavo, nesigurno i neubedljivo, da ne bi mogao da prođe onaj najniži level bandidosa. Džon Leguizamo sa druge strane odličan. I iako je film baziran na istinitim događajima, meni je potpuno neverovatno da neko ko se ubaci ne u prostu bandu, nego u narko kartel popodne nakon rada sa mafijom ide sasvim normalno svojoj pravoj kući, pravoj porodici. Kao, kraj radnog vremena.

Link to comment

 I iako je film baziran na istinitim događajima, meni je potpuno neverovatno da neko ko se ubaci ne u prostu bandu, nego u narko kartel popodne nakon rada sa mafijom ide sasvim normalno svojoj pravoj kući, pravoj porodici. Kao, kraj radnog vremena.

 

O istom sam razmišljao ceo film. Jedno praćenje i ćao, pogotovu što je ako se dobro sećam i imao taj neki period inicijacije i provere dok mu nisu ukazali potpuno poverenje. Baš glupo.

Link to comment

I ona njegova žena me nervirala kroz ceo film.

 

 

 

Kapiram da ima da mu zameri što je uzeo još jedan zadatak pred penziju, da se plaši za njegov život i sigurnost porodice ukoliko bude provaljen. To sve ovde biva nekako u drugom planu, ali se zato istakne kako se on njoj mora izvinjavati što je psovao ili što je morao da glumi tog njegovog fiktivnog lika kad su se sreli sa mafiozom slučajno u gradu, kad je morao da je predstavi kao svoju sekretaricu. Ona se sva uvredila, zamisli. I čim je saznala da on ima koleginicu agenta, koja glumi njegovu verenicu, odmah se usrala da li se njih dvoje seksaju, pošto je on, jelte, takav neodoljivi Adonis.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...