Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kakav zajeb što sam ovo pustio večeras. Koliko je Omar Sy princ šarma toliko su ovi ljudi što su pisali ovaj film operisani od istog.

Meni nije baš zajeb, al da,  drugi deo scenarija je morao biti mnogo bolji, do povratka majke je sve išlo ok.

 

Ajd da ne kvarim ugođaj ili zajeb ako neko reši da gleda film.

 

 

 

Ja bih napravio neku priču kao da je sve to vreme provela po nekim klinikama gde se lečila od depresije, ili tako nešto,

a ne da se vraća mužem i sređenim životom iz Njuroka gde joj samo ćerkica fali, a i to sa bolešću male mi je bzv. Ako je već trebalo da se završi 

sa smrću bolje da je to bio Omar Si, i da je na kraju ona ostala u France sa majkom kod one matorke i svi zajedno kao rade tu nešto oko bara 

i sećaju se Omara. A on je car, zbog njega sam i gledao film.

 

 

Link to comment

bas dobar

a taj reditelj je radio La Isla Minima,

pogledaj ako nisi,jos je bolji

 

gledao ga čim se pojavio na kioscima :)

 

i taj je odličan.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Je l moze neko da mi objasni kolko nastavaka ima Ghost In The Shell? Ja gledao samo dva

 

Anime dugometražni ima jedan nastavak (dakle, dva filma).

Postoji valjda i anime serija Ghost in the Shell - Stand alone complex

 

 

edit: *dva

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Anime dugometražni ima jedan nastavak (dakle, dva filma).

Postoji valjda i anime serija Ghost in the Shell - Stand alone complex

 

 

edit: *dva

 

thanx, izletalo mi oko 5 nastavaka dok sam tražio titlove pa sam se zbunio.

 

sinoc pogledao The Unknown Girl braće Darden. Nešto slabiji od njihovih ranijih radova al dobro je legao pošto volim naturalistički prikaz i praćenje jednog karaktera. Za moj ukus je falilo malo više mistike i naboja.

Link to comment

Šlendorf je toliko zaljubljen u Ninu Hos da nas je sinoc naterao da gledamo "Povratak u Montok" sinhronizovan na nemacki, jer je bilo tehnickih problema sa titlovima. Kada je Nina radila sinhronizaciju svog lika posle za nemacku publiku, oboje su zakljucili da su emocije bolje prenesene kada prica na maternjem jeziku, sto sigurno stoji, ali je trebalo onda da snimi film u kome svako lepo prica na svom maternjem jeziku a ne ovako. (Sto je posle i sam rekao doduse)

 

Najbolje je sto su posle 20 minuta filma shvatili da titl prosto ne ide i onda prekinuli, voditelj je dosao do nas i rekao sta ce da urade, jedan covek i ja smo glasno protestvovali, i voditelj je bio na nasoj strani ali posto je Slendorf bio tu, verujem da je bilo glupo da ne udovolje coveku. Bogami izadjose nekoliko ljudi napolje, nama bilo glupo, kada smo vec tu a i hteli smo da cujemo sta ce pricati posle filma. I onda pustise film iz pocetka.

 

Ne znam jos uvek sta da mislim o filmu, mislim da mi je pre svega bilo nemoguce gledati film sa sinhronizacijom kao da je sve u redu, to deluje prosto rastimovano.

Link to comment

Šlendorf je toliko zaljubljen u Ninu Hos da nas je sinoc naterao da gledamo "Povratak u Montok" sinhronizovan na nemacki, jer je bilo tehnickih problema sa titlovima. Kada je Nina radila sinhronizaciju svog lika posle za nemacku publiku, oboje su zakljucili da su emocije bolje prenesene kada prica na maternjem jeziku, sto sigurno stoji, ali je trebalo onda da snimi film u kome svako lepo prica na svom maternjem jeziku a ne ovako. (Sto je posle i sam rekao doduse)

 

Najbolje je sto su posle 20 minuta filma shvatili da titl prosto ne ide i onda prekinuli, voditelj je dosao do nas i rekao sta ce da urade, jedan covek i ja smo glasno protestvovali, i voditelj je bio na nasoj strani ali posto je Slendorf bio tu, verujem da je bilo glupo da ne udovolje coveku. Bogami izadjose nekoliko ljudi napolje, nama bilo glupo, kada smo vec tu a i hteli smo da cujemo sta ce pricati posle filma. I onda pustise film iz pocetka.

 

Ne znam jos uvek sta da mislim o filmu, mislim da mi je pre svega bilo nemoguce gledati film sa sinhronizacijom kao da je sve u redu, to deluje prosto rastimovano.

 

A sta je pricao Slendorf posle?

Link to comment

A sta je pricao Slendorf posle?

 

Malo o procesu snimanja i razvoja scenarija, generalnoj temi "zivot umetnika", da je to lican film zato sto mu je to delo Maksa Fišera, za koje kaze da je nemoguce prevesti na platno njemu posluzilo kao inspiracija da ubaci svoju pricu u nju i da to onda snimi. Izvuci cu crtice, snimila sam inace sve, ali je na nemackom pa ne znam koliko ima smisla da stavljam na youtube.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...