Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Founder
 
Priča iza Mekdonaldsa, Majkl Kiton, Nik Oferman.. Brz, drži pažnju, blago zanimljivo i ništa više.
 

Scena na kraju kad ih Kiton potpuno zajebe za brand name, pa sa njihovog, prvog Mekdonalds restorana skidaju natpis McDonald's, stegla me u grudima. Lik im ukrao ideju, ime, život.. Za određenu sumu, razumije se.

 

Link to comment

Kada se pomenu preporuka jednog australijskog filma, da ponovim i ovu:

 

 

pre neko veče smo gospođa i ja odgledali krojačicu sa kej tvinslet. odličan film. 

 

sinoć, gospođa je uvažila preporuku i pogledala taksi vožnju za darvin. dopalo joj se.

 

treba mi preporuka za okeanijske filmove. ovo što imam je odlično. sve.

Link to comment

Gde to ima? Ja obilazio kioske onomad sve koji su mi pali na pamet i nista.

Imaš prajvat mjesidž.

 

kad smo kod hrvata je l ima neđe da se nađe Ne gledaj mi u pijat?

Ovo nigde nema, bar ja nisam uspeo da pronađem.

Ima par lažnjaka na jućubu, ali to su neki čobani budale...

Ako neko uspe da iskopa, nek dojavi ovde.

Edited by Reaktor
Link to comment

Pozdrav svima.Evo resih da se registrujem pre  svega zbog podforuma umetnost i medija,A pre svega zbog filma.Vidim da ima pravih filmofila..tako da se nadam lepom caskanju.Inace veliki fimofil,jos od malena Komsija imao video klub pa je odatle sve krenulo.Veliki fan Robocop 1987 iskreno nisam upoznao veceg od mene :).Gledalo se sve,od Art filmovado do trash filmova...od Tarkosvkog do Zorana Calica:)

Edited by takashi
Link to comment

Hajde, pa sa srećom. Mislim, tebi ovde, komšiju ti ne znam, pa nisam na njega mislio, mada vidim da je ostavio lepi uticaj na tvoj razvoj tom sretnom okolnošću malog poduzetništva u koje se upustio.

 

Inače, naravno, treba gledati sve od ivanovog detinjstva do ludih godina, od sjajnog stalkera do idi mi dođi mi...

 

Ako voliš robocopa, preporučio bih ti i vrlo inspirativan potforum Nauka, koji uz drugarsko ćaskanje, na zanimljiv i poučan način dopunjava popunjenosti rupa u našim glavama i sa puno dobrote nagoni nas na dalje razmišljanje. Što bi se reklo, i matematika i keetje tippel...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...