Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Preporuka od mene; pogledaj sve njegove filmove, nema greške...Evo ti top 5. njegovih: High Hopes (1988) Life Is Sweet (1990) Secrets & Lies (1996) Happy-Go-Lucky (2008) Another Year (2010)
danas je bio dan za spajk lija.jutros sam se uverio da sam dobro preradio loš titl "high hopes". odličan film (8/10 po meni) koji prikazuje porodične odnose, na momente dramatične sa lepom epizodom dođoša u metropolu. popodne je sledilo doterivanje prevoda uz ponovno gledanje već viđenog "all or nothing". ozbiljnog prikaza života tri prilično razjebane porodice, meni na momente mučan zbog odnosa dece prema roditeljima. takođe zavređuje 8/10 možda i više.večeras sam seo sa ženom da odgledamo "life is sweet", na ovom topiku preporučen i izvanredno ocenjen (IMDB 7,4/10, AllMovie 2 x 4.5/5; RT 8/10 i 4/5). teško razočaranje. posle 10 minuta počeli smo da se zgledamo, posle 20 crv sumnje je počeo da radi, saglasno smo batalili film pošto smo odgledali kako pijana budala razvaljuje sopstveni restoran. nije nam bilo jasno permanentno vendino cerekanje, uzrok nikolinog ponašanja, ideja o kupovini prkolice................. ne dam se lako, moguće je da sam nešto prevideo, pogleedaću ponovo sutra. samo jednom mi se desilo da je moja ocena o nekom filmu bitno niža od pročitanih (paskvalino setebelece). da isperemo gorak ukus pogledali smo "another year". ja, ponovo. sjajan film o kome nema potrebe trošiti prostor. 9/10igrom slučaja, redosled je dao sliku dela izvanredne rut šin, najpre kao mlade, vesele i tolerantne žene i snaje, zatim kao majke problematične tinejdžerke i, na kraju žene u godinama okrenute mužu i spremne na pomoć drugima.ova tri filma su me vratila na produkciju britanskog filma s početka šezdesetih kada su toni ričardson i ostali dali lep prikaz običnih, anonimnih iz niže srednje klase engleza. jedina razlika je kolor.hvala na preporukama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...