Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

MV5BMTQyNzc1ODA5NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzc2MTIzMQ@@._V1_SY317_CR5,0,214,317_.jpgPriča je naravno slabašna (treba uzeti u ibzir i da je u pitanju 1989. godina) kao i u 99% filmova koji se bave temom ali je takođe i nepretenciozna što uz pristojnu televizijsku izvedbu čini sveukupni utisak pozitivnim.Tu je i prejaki (ali stvarno prejaki), začešljani Geri Oldman (sa brkovima) koji bi i Begbija iz Trejnspotinga naterao da zapali. Uglavnom, ko god da se kontaminirao gledajući Okolofudbola, Rise of the footsoldier ili Awaydays ovo mu je prva pomoć.
Link to comment
MV5BMTQyNzc1ODA5NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzc2MTIzMQ@@._V1_SY317_CR5,0,214,317_.jpgPriča je naravno slabašna (treba uzeti u ibzir i da je u pitanju 1989. godina) kao i u 99% filmova koji se bave temom ali je takođe i nepretenciozna što uz pristojnu televizijsku izvedbu čini sveukupni utisak pozitivnim.Tu je i prejaki (ali stvarno prejaki), začešljani Geri Oldman (sa brkovima) koji bi i Begbija iz Trejnspotinga naterao da zapali. Uglavnom, ko god da se kontaminirao gledajući Okolofudbola, Rise of the footsoldier ili Awaydays ovo mu je prva pomoć.
jel to posted image film?
Link to comment

Dallas buyers club -odlican film samo je snimljen jedno 20godina prekasno..pricao je Metthew kako je taj scenario kruzio Hollywoodom taman tih 20god i odbijen 83 puta pre nego ga je on nasao

Link to comment
opet sam gledao prevarante, ovog puta na argentinski način:nine queenshttp://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1dobar film
imenjače, zahvaljujem na preporuci. stvarno dobar film. toliko prevarantskih krivina.... inače, ovo mi je četvrti film sa argentinskim vojinom ćetkovićem: "el aura", " charancho", "el secreto de sus ojos". svi su odlični i preporučujem ih.
Link to comment
imenjače, zahvaljujem na preporuci. stvarno dobar film. toliko prevarantskih krivina.... inače, ovo mi je četvrti film sa argentinskim vojinom ćetkovićem: "el aura", " charancho", "el secreto de sus ojos". svi su odlični i preporučujem ih.
Nema na čemu Đorđe :)Drago mi je da ti se sviđa. Jeste, Ricardo Darin baš mnogo liči na Ćetkovića, ili obrnuto, svejedno. Od ovih nabrojanih nisam gledao El Aura, moraću i to da pogledam.el secreto de sus ojos je stvarno odličan film, da podsetim ostale članove foruma ko još nije gledao....i karađorđe mi je samo nick :) Edited by BlackGeorge
Link to comment

Zavrsih Kapetana Filipsa i nije los film. JEste da mu fali tenzije (mozda zbog toga sto se zna kako ce se sve zavrsiti) ali su fino prikazali pricu, cak i nije suvise jednostrana.Jedina zamerka je za ceo deo od odlaska Muse na ratni brod. Razvukose to skroz bez potrebe a moglo je sve fino da se spakuje na manje od 2 sata.

Link to comment
Kapringen - ok, mada ništa spec. Sve vreme sam razmišljao o smirenosti i suzdržanosti glavnog junaka i imam tezu da je to glavni razlog popularnosti skandinavskih krimića i serija. Od svih emocija najubedljivije su one koje se ne pokazuju :)Whatever Works - uhvatilo me da pogledam neke Woodyje koje sam propustio - ovaj je sasvim pristojan, sa očiglednim osveženjem, Larry Davidom kao mizantropskom verzijom samog Woodyja.Im Juli. - rani Fatih Akin u bajkovitoj, često blentavoj ljubavnoj priči, sa veoma labavim odnosom prema naraciji. Najveći kvalitet filma - ogromni optimizam, tako karakterističan za onu Evropu na prelasku iz dvadesetog u dvadeset prvi vek. Ipak teško je u filmu uopšte videti reditelja koji će snimiti četiri godine kasnije remek delo Gegen die wand. Branka Katić kao psihodelična kamiondžijka. :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...