Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kako ovo nije topic "Pacino je uvek autsajder i uvek isti" ( :isuse: da je ovo Ajant napisao pa ajde.....)da se vratimo na topic - poslednji film koji sam gledao bio "Blue Jasmine" sinoć.slažem se, sa nekim ko je ovde napisao, Cate briljirala! Kasting, generalno, odličan! Baldwin i, zaboravljeni, Andrew Dice Clay :lala:jedino što me je možda (da kažem blago) razočaralo je to što sam očekivao neki little twist na kraju.....

recimo da je Dwight lik kojeg je ona projektovala u svojoj glavi..... ne znam, delovalo mi je možda malo neverovatno da opet naiđe na nekog ko je toliko sličan njenom bivšem..... thoughts, anyone?

Link to comment
Марлон Брутал Бранда.
listen, I don't give a tiddly-twat about the actors studio... I'm just sick and tired of you people babbling my name forever...nemoj branda, jbt, aj ove ostale i nekako, ali... nemoj
Link to comment
Википедија закључује да су зато ови разни у ствари природно талентовани и занимљиви што им је у комбини са тајп кастингом отворило врата, а да су због непостојања тог фолирантског метод актинга у Великој Британији чак и статисти у просечним британским серијама бољи глумци од холивудских звезда попут Николаса Кејџа, Џонтра Волте, Ал Паћина, Роберта де Нира и Марлон Брутал Бранда.
dozvoli da nastavim filipenka!"....ma gde bre, kakva velika buranija, pa malcom mcdowel uvek glumi istog jebenog lika, a sada mu je to preuzeo mcgregor.u amurici se makar menjaju po generacijama, ovi se nasleđuju... što je opet totalno britanski fazon, jer su na tom jebenom ostrvu zatvorili par hiljada godina, samo se plode međusobno i degenerišu bez želje da nešto novo urade"a? Edited by Ravanelli
Link to comment
ne mrzi Praslin nikoga, samo je preke naravi.
hahaha :) dobra fora :)pretpostavljam da se pretpostavljalo (wtf is wrong w/ me today? :blink: ) da mene mrzi da razmisljam i kucam :lolol:
Link to comment
miris žene je isto 1 genijalan film
Miris žene je njesra - e, Sea of Love je remekdjelo.http://www.youtube.com/watch?v=EroRtEUmZcU Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Kako ovo nije topic "Pacino je uvek autsajder i uvek isti" ( :isuse: da je ovo Ajant napisao pa ajde.....)da se vratimo na topic - poslednji film koji sam gledao bio "Blue Jasmine" sinoć.slažem se, sa nekim ko je ovde napisao, Cate briljirala! Kasting, generalno, odličan! Baldwin i, zaboravljeni, Andrew Dice Clay :lala:jedino što me je možda (da kažem blago) razočaralo je to što sam očekivao neki little twist na kraju.....

recimo da je Dwight lik kojeg je ona projektovala u svojoj glavi..... ne znam, delovalo mi je možda malo neverovatno da opet naiđe na nekog ko je toliko sličan njenom bivšem..... thoughts, anyone?

pa tip je sa lovom i njena ekspres karta za bezanje odatle gde se nasla,uostalom to je svet u kom jedino zna i zeli da postoji ..a toliko joj sva ta novonastala situacija tragicno pada da za rezultat ima mentalno stanje u kom je..koliko god ona bila delikatna dusa ipak najvise od svega prezire i gadi joj se siromastvo

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...