Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nipošto nisam preporučio taj prvi, to je smeće. Drugi vredi...
isto mišljenje i od mene.
:-)) dobro de, u pravu ste, taj prvi i nije neki film, ali ima puno zanimljivih kulinarskih caka, neobicnih menija, recepata, preporuka za slaganje klope i vina koje ce banacaninu, zbog njegovih interesovanja, profesije i ljubavi prema gastronomiji i vinima, sigurno biti interesantna...nezavisno od ovih kulinarskih, a i dalje u okviru romanskog govornog podrucja, od mene preporuka za rumunski pozitia copilului. savrsena rezija -svedeno, pametno, jasno, savrseni glumci; ma sve u filmu fercera. odlican, odlican film! Edited by nezvanova
Link to comment
ako može mala digresija, u pitanju je majk an e spajk. leigh, a ne lee.
naravno, ćelije se već godinama gase.EDIT: skriven/kaše/hajden je sjajan film. baš kako valja a biser je žilijet. Edited by djordje geprat
Link to comment

ponovo sam pogledao film. dobar je. jednako kao i ona tri ostala. ovaj mi se manje dopao ali, to su različite kategorije. verovatno sam bio u drukčijem raspoloženju, sada sam sam gledao film. uvek sam voleo da sam idem u bioskop, i sada volim da sam gledam filmove. jasan mi je vendin histerični smeh. nikola. i sve ostalo. jedino mi je nejasno zašto je ovaj film na sajtovima okarakterisan kao comedy drama. ničeg komičnog tu nemada, i za "la grande belezza" piše isto. videste li vi ičeg komičnog u tom filmu. ja, ne.

Edited by djordje geprat
Link to comment
da, i za "la grande belezza" piše isto. videste li vi ičeg komičnog u tom filmu. ja, ne.
Meni je glavni lik komičan. Iako u celom filmu podriva i razotkriva licemerje, laž i gistro avangardu buržoaskog sloja, on je i sam deo svega toga. Čak šta više, on uživa u celom tom tripu, a u isto vreme mu je nepodnošljiv. To je kolko smešno tolko i tužno
Link to comment

meni uopšte nije bio komičan. dve epizode, kada pred društvom survava u lice onoj spisateljici ceo njen život i ona kada objašnjava i prmenjuje taktiku ponašanja na sahrani.......uopšte, ne znam u koju kategoriju bih spakovao taj film. nije ni drama. dođe mi kao pludokumentarni, slika stanja jednog sloja. vizuelno je perektan. ni kako da ga ocenim.

Link to comment
Što moraš da ga pakuješ u neku kategoriju? :)
pa, ako me neko pita za vrstu. nije krimić, nije drama, komedija, horor, avantura,...... putopis, možda. ima lepe kadrove rima što eksterijere, što mrtvu prirodu, ima i noćnog života.....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...