Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Grbavicaonaj trip pocetak je sugav, malecka je odlicna, lomovi su prakticno svi prikazani moglo je i boljeThis is Englandnastanak skinhedsa i cepanje tog pokretamene je mnogo toga u filmu iznenadilokamera je otkacenagluma je cudna, naturiscici, a citava prica autobiografskai glem je bio u prici

Link to comment
ucitelj ne pazi na casusada vec moze da se nadje i na netu ;)
E, našao ga juče na Karibima, odličan. Mada su me nervirali tamni kadrovi koji traju po par minuta. Izgubih oči.Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
grbavica je baš dobar film
slazemo se da se ne slazemo :)ali onaj fantazi pocetak..., inace je dobar film Edited by fragand
Link to comment

Dobro, tu se već slažemo (početak Grbavice).Inače,Zaglavio sam trenutno u istraživanju 1966, 1969 i 1970 godine. Naišao sam odmah u startu na par dobrih filmova:Farewell Friend (1968)Les Biches (1968)Memories of Underdevelopment (1968)They Shoot Horses, Don't They (1969)Svi su odlični i za preporuku.Moco, hvala za The Seven-Ups (1973), odličan film bez obzira što nije automobilski..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Holivud pravi sve više i više para a filmovi su sve debilniji i debilniji.
То ти је сасвим логичан процес.Ниси ваљда мислио да ће спуцати пар стотина милиона долара да би снимили нешто квалитетно?
Link to comment

Killing Season (2013) :isuse: Šta je trebalo De Niru i Travolti da snimaju ovo đubre? Pare imaju, scenarije mogu i da biraju, ne moraju baš u svakom govnetu da budu mirođija..

Link to comment
Pa, De Niro uglavnom bira smeća... Otkud ti to?
Da, u zadnje vreme, zadnjih godina uglavnom učestvuje u nekim glupim ostvarenjima...mogao bi da prestane. Jbt, kao da se takmiči sa Nikolas Kejdžom....ali Roberta vadi Silver Linings Playbook dok Nikolasa ne vadi ništa u zadnje vreme... Edited by BlackGeorge
Link to comment

Šta je i tebe zahvatio hype pljuvačine po Cage-ovim tobožnjim finansijskim potrebama...A, De Niro nije u tome samo zadnjih godina, pa zar nije on glumio i onom shitu od Al Gorove kampanje za predsednika?

Link to comment
Šta je i tebe zahvatio hype pljuvačine po Cage-ovim tobožnjim finansijskim potrebama...A, De Niro nije u tome samo zadnjih godina, pa zar nije on glumio i onom shitu od Al Gorove kampanje za predsednika?
Ne interesuje me uopšte Cage-ove finansijske potrebe, već samo kvalitet filma u kojem učestvuje a njega ima sve manje i manje..Ne znam za kampanju..Inače, kad spominjem Roberta, pre neki dan sam odgledao jedan od njegovih prvih filmskih ostvarenja http://www.imdb.com/title/tt0063036/ dok sam kopao po filmovima iz 1968,1969,1970...I nije mu baš bio neki naročiti početak karijere, možda je to tada bilo popularno ali sada ga je pregazilo vreme.. Edited by BlackGeorge
Link to comment
Ne interesuje me uopšte Cage-ove finansijske potrebe, već samo kvalitet filma u kojem učestvuje a njega ima sve manje i manje..Ne znam za kampanju..
Stolen (2012)Bratić Coppole i sin Johna Hustona se zaebavaju do daske, meni je to veći kvalitet od jadnosti kakva je Olympus Has Fallen, tako da nisam siguran da pratim to oko kvaliteta?
Link to comment
Stolen (2012)Bratić Coppole i sin Johna Hustona se zaebavaju do daske, meni je to veći kvalitet od jadnosti kakva je Olympus Has Fallen, tako da nisam siguran da pratim to oko kvaliteta?
Stolen je solidan film, jeste ok zezanje slažem se..Ne znam u kom kontekstu sad ubacuješ Olympus-a, nema ni Cage-a ni Roberta? Razrađuješ neku novu temu? :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...