Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Gagsone, izdajico :mad:Vizelno sjajan, ali mu je los tempo i ponavljanje upropastilo i samu radnju i zaplet i rasplet i paralelnu metaforu. Prespoooor.
probaj ponovo da ga odgledas! nekada je to stvar trenutka. mislim, tako lepo se gradi to njegovo otvaranje i ljubav i onda se tako minuciozno razgradjuje ...
Link to comment
Je l' beše onaj film gde Louch zove ljude da navijaju za bivše navijače Mančestera protiv Barselone?
sto ne procitah pre gledanjabio bi to drugaciji pristup volim taj mix ideja, naivnosti i posvecenosti
Link to comment

The Detailshttp://www.imdb.com/...3207/?ref_=sr_1Prilično dobar film. Izbegavao sam da ga gledam imajući predrasudu da se radi o nekoj glupoj američkoj komediji ali sam ga ipak pogledao zbog Laure Linney. Ispostavilo se da ovde ima veoma malo komedije, nešto malo crne komedije jer je ovde u pitanju jedna teška drama. Preporučujem za pogledati, moja ocena recimo 8/10.

Link to comment

Prokomentarisao bih dva poznata filma dve velike zvezde iz dva poznata 'serijala' koje sam pogledao u poslednjih par dana.Radi se o A good day to die hard i Rambo 4.Dok za prvi mogu reci da je golo govno sa preglupom pricom i prestarim Vilisom, mogu reci da me je Rambo 4 prijatno iznenadio. Ako zanemarimo scene koje su izuzetno krvave i brutalne (Rambo je u ovom filmu pobio vise likova nego Bata Zivotinja u celoj karijeri), film je mozda i najbolji u serijalu Ramba.Naravno, ovde poredim pomenute filmove sa prethodnim delovima serijala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...