Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

odgledao i tvrdim odgovorno, onibaba je zapostavljeno malo remekdelo japanske kinematografije

 

image.thumb.png.c1287a57f61371d395ebb5da7a5349dd.png

 

niko dije i ruksin da se izjasne 

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

Zakuni se da si tek sad gledao taj klasik?

:ja nisam još:

a nisam siguran da li sam, mislim da jesam al fazon pre par decenija, doduše mešam ga i sa crnom  čkoma i sa kwaiden i sa još nekoliko.

gledaj, bolje ti to nego neke novotarije.

  • +1 1
Link to comment

American Fiction - mnogo volim Jeffrey Wright-a 

film je okej, lagana komedija/porodicna prica upakovana kao kritika bele amerike i crne amerike ali i filmske/knjizevne industrije... dosta pitko i zanimljivo, nepretenciozno... 

5/7 sto kazu internet filmofili 

  • Hvala 1
Link to comment

The Zone of Interest. Nominovan i za Oskara, ali, sta znam, meni je malo prvoloptaski, pogotovo za nas istrenirane na pricama o suocavanju i banalnosti zla. Neke reziserske intervencije su suvisne, sto malo pojacava utisak prvoloptastva. Ali film nije djubre, daleko od toga. Sjajno i veoma minuciozno su uradjeni modernisticki enterijeri. Pretpostavljam da je ideja bila da se kaze da se Ausvic prakticno desio juce. Pricali smo posle bioskopa sinoc, vremenska ekvidistanca izmedju filma i naseg trenutka je vreme kad je najbolji fudbaler na svetu bio Maradona (ili vreme ZOI u Sarajevu, ako cemo malo lokalnije).

Link to comment

Reality 2023

 

igrani dokumentarac

 

Sidni Suini pokidala, kako sam je zavoleo posle ovoga :heart:

 

Gledao sam je u Euforiji (i tu se video talenat ali je bio maskiran seksipilom) ali ovde je majstorski iznela ozbiljnu stvar.

 

Rezija je takodje mamojebna, sve vreme si na iglama.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Reality 2023

 

igrani dokumentarac

 

Sidni Suini pokidala, kako sam je zavoleo posle ovoga :heart:

 

Gledao sam je u Euforiji (i tu se video talenat ali je bio maskiran seksipilom) ali ovde je majstorski iznela ozbiljnu stvar.

 

Rezija je takodje mamojebna, sve vreme si na iglama.

ja pet puta proverovao, dal je stvarno realno™, da se likusa zove reality winner irl..

da sam se kladio, izgubio bih opkladu  :fantom:

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, Kampokei said:

The Zone of Interest. Nominovan i za Oskara, ali, sta znam, meni je malo prvoloptaski, pogotovo za nas istrenirane na pricama o suocavanju i banalnosti zla. Neke reziserske intervencije su suvisne, sto malo pojacava utisak prvoloptastva. Ali film nije djubre, daleko od toga. Sjajno i veoma minuciozno su uradjeni modernisticki enterijeri. Pretpostavljam da je ideja bila da se kaze da se Ausvic prakticno desio juce. Pricali smo posle bioskopa sinoc, vremenska ekvidistanca izmedju filma i naseg trenutka je vreme kad je najbolji fudbaler na svetu bio Maradona (ili vreme ZOI u Sarajevu, ako cemo malo lokalnije).

 

 

Link to comment
3 hours ago, Stela said:

Midnight Cowboy

 

Ne znam kako ga do sada nisam gledala nijednom, ali od sada cu sigurno jos koji put :).

omiljeni:heart:

  • Wub 1
Link to comment

65

 

Prije nego sam mu pogledao IMDB stranicu (po gledanju) ocijenio sam ga sa 4.0.

Nedostaje mu pola sata na kraju kako bi završio iole smisleno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...