Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

3 minutes ago, goofs said:

To nisu svi Betmeni :fantom: 

Dobro nisu svi, fali po koji... :)

 

ALi je fora da su četvorica tu...

 

Ima i scena sa Cageom kao Supermenom (par sekundi samo) :D

  • +1 1
Link to comment

American Made - solidan triler sa Kruzom na temu trgovine drogom, kako su krenule Kolumbijsko Američke (Miami) veze, i sl, ali ne očekujte da je puno od toga istina iako bi da vas navedu da jeste. Dosta toga je izmenjeno iako je glavni lik Barry Seals zaista postojao i učestvovao u svemu, i na kraju završio kako je završio.

 

King Arthur Legend Of The Sword - malo moderniji osvrt sa primesama mađije Gaja Ričija na legendu o maču Kralja Artura. Vizuelno sjajan, vodeći glumac verovatno promašen kasting, sve u svemu može da prođe. 

Link to comment

Ovaj dokumentarac moze uredno na nekoliko pdf.

 

Fascinantna osoba sa svojim falinkama.
 

Truncica pravde je da je pred kraj zivota dozivela makar nekakvo javno priznanje iako nije placena za svoj patent. 

 


 

Edited by Moonwalker
Link to comment
On 15. 6. 2023. at 11:06, maheem said:

Alberta je glumila Wyoming :D

Lokacija i scene su predivne, sad bih ponovo pustio. Osim toga bas tanko ali Robin oprastam sve.

  • +1 1
Link to comment

Divan je Detachment, istinski je dar pokupiti toliko toga iz zivota a ne uci u zonu povrsnosti. Pozeljno kao lektira

svima, kojima je razlicitost povod za diskriminaciju ili ignorisanje. Brody sjajan. 

Vlcsnap-2023-06-22-22h04m41s092.png

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Divan je Detachment, istinski je dar pokupiti toliko toga iz zivota a ne uci u zonu povrsnosti. Pozeljno kao lektira

svima, kojima je razlicitost povod za diskriminaciju ili ignorisanje. Brody sjajan. 

Vlcsnap-2023-06-22-22h04m41s092.png

Dobar podsetnik da nisam gledao, thanx

Link to comment

na youtube sam odgledao "dogodilo se na današnji dan" lepo je bilo podsetiti se glomačkih početaka sadašnjih vedeta, trivalićke i bećkovićke, lauševića, "žike", cvijanovića, bakočevića, epizoda milene dravić, kralaj, berčeka, olivere marković, tatića, zarića. lep film o vremenu pre mog tinejdžerstva.

  • +1 2
Link to comment
On 15. 6. 2023. at 23:24, radisa said:

Dobro nisu svi, fali po koji... :)

 

ALi je fora da su četvorica tu...

 

Ima i scena sa Cageom kao Supermenom (par sekundi samo) :D

 

On 15. 6. 2023. at 23:42, djordje geprat said:

odgledali smo "bruklin" na sinemaniji. pre neku godinu, sada ponovo. lep film.

 

On 17. 6. 2023. at 12:32, Mil@n said:

American Made - solidan triler sa Kruzom na temu trgovine drogom, kako su krenule Kolumbijsko Američke (Miami) veze, i sl, ali ne očekujte da je puno od toga istina iako bi da vas navedu da jeste. Dosta toga je izmenjeno iako je glavni lik Barry Seals zaista postojao i učestvovao u svemu, i na kraju završio kako je završio.

 

King Arthur Legend Of The Sword - malo moderniji osvrt sa primesama mađije Gaja Ričija na legendu o maču Kralja Artura. Vizuelno sjajan, vodeći glumac verovatno promašen kasting, sve u svemu može da prođe. 

 

On 17. 6. 2023. at 12:52, Moonwalker said:

Ovaj dokumentarac moze uredno na nekoliko pdf.

 

Fascinantna osoba sa svojim falinkama.
 

Truncica pravde je da je pred kraj zivota dozivela makar nekakvo javno priznanje iako nije placena za svoj patent. 

 


 

 

On 23. 6. 2023. at 16:23, djordje geprat said:

na youtube sam odgledao "dogodilo se na današnji dan" lepo je bilo podsetiti se glomačkih početaka sadašnjih vedeta, trivalićke i bećkovićke, lauševića, "žike", cvijanovića, bakočevića, epizoda milene dravić, kralaj, berčeka, olivere marković, tatića, zarića. lep film o vremenu pre mog tinejdžerstva.

 

Smeće...

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ja uspeo iz tri dela da sagledam Heat (1995). Kakva filmčina čoveče. Gledao sam to kao mlađi i bio mi je malo dosadnjikav, međutim sad mi je baš baš dobro legao. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...