Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

rano popodne uz erkondižn, iščačkah vrteći unazad, "big lebovski". fenomenalan film. bridžis, gudmen, bušemi, sejmur. leglo mi, uz picu i pivo.

  • +1 9
Link to comment

Jel gledao neko Barbie? Vidim da su podeljena misljenja, neki kazu da je odlicna zabava dok drugi tvrde da je jos jedan film pun modernog feminizma.

Link to comment

@Ayatollah

 

E jbg, meni ćera došla kući pre neki dan, ispljuvala film najstrašnij...

 

Videla promociju feminizma, woke kulture, mržnju prem muškarcima... Verovatno si potpuno u pravu, da nije razumela ili da samo nije namanjeno njenoj generaciji...

 

Sad si me naterao da idem da gledam, a taman sma mislio da ću ga propustiti... :(

Edited by radisa
Link to comment

Upravo odgledao Air. 

 

Sa obzirom da svi znamo kraj ove priče, naravno da nema taj dramski momenat, al opet je lepo odgledati kako se sve dešavalo (reality vs hollywood kaže da je manje više sve tako i bilo, mada znamo i posle 30 for 30 espn dokumentarca dosta o tome).

 

Kao nekome kome je MJ i dalje tata i mama ljudskog postojanja, ovo je svakako bilo must see, ali ne treba očekivati previše od filma, uglavnom se dešava po kancelarijama /mislim da ima samo 2, 3 scene napolju/, na momente je tu mali osećaj nelagode usled prenaglašene patetike (govor Sonija kada su Jordani došli u Nike), ali sve u svemu lepo za odgledati, kao uostalom sve što se tiče najboljeg sportiste ikada. :heart:

 

Sviđa mi se što se Jordan ne pojavljuje u filmu tj pojavljuje se ali mu se ne vidi faca i ne priča. Neki kažu da je to da ne bi došao u sukob oko prava (mada Aflek je dosta pričao sa Jordanom o filmu i ispunio mu svaku želju), ali bez obzira, ovako nevizualizovan Jordan je prikazan na način na koji i treba. Moć i veličina koju je nemoguće odglumeti. Verovatno bi se samo postigao kontra efekat.

Link to comment
7 hours ago, radisa said:

@Ayatollah

 

E jbg, meni ćera došla kući pre neki dan, ispljuvala film najstrašnij...

 

Videla promociju feminizma, woke kulture, mržnju prem muškarcima... Verovatno si potpuno u pravu, da nije razumela ili da samo nije namanjeno njenoj generaciji...

 

Sad si me naterao da idem da gledam, a taman sma mislio da ću ga propustiti... :(

moji teenage klinci odose upravo da gledaju u neki od pekinskih boskopa. 

 

obuceni kao barbie i ken :thumbup: 

 

ne znam da li su oni sa drustvom tako resili ili je trend tako da se gleda. 

Link to comment
1 minute ago, banecare1 said:

moji teenage klinci odose upravo da gledaju u neki od pekinskih boskopa. 

 

obuceni kao barbie i ken :thumbup: 

 

ne znam da li su oni sa drustvom tako resili ili je trend tako da se gleda. 

TRend je, i moja je sa drugaricama išla obučena kao Barbi... Tj, sve su bile tako skockane...

  • +1 2
Link to comment

evo upravo sam usla na barbi, 6-7 zena svih uzrasta je u roze odjeci, a u sali nas je mozda 20. simpa mi je to i citav hajp, a barbiku kao dijete nisam nesto voljela.

 

ja sam u plavom, sad sam tek shvatila i postajem samosvjesna

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...