Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

sinoć, kad sam se vratio posle šetnje u rakovicu, nađoh na pikboks klubu "minsk"

 

ovo me posebno zaintrigiralo,

Quote

The film was shot in one shot without editing cuts.

to sam prvi put video u nemačkoj "viktoriji"

Link to comment

Odgledo neki korejanski wolf hunter, tako nešto 

Sunce ti kakav kvalitetan sleš/treš :jerry:

 

Krv na sve strane i gde treba i gde ne treba - najbolja stvar je kad udavi čoveka a njemu krv piša na usta, nos, uši, oči.......kako, zašto - pojma nemam al ovaj izbaci jedno 12 litara krvi od davljenja 

 

:vermez3:

Edited by steins
  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, VoodooDerina said:

How to watch and stream Sunset Blvd. - 1950 on Roku

 

Sjajan sve do poslednjih 15ak minuta koji deluju isforsirano.

U svakom slučaju jaka 8-ica.

 

 Pa kako bre ti poslednjih 15 minuta deluje isforsirano kada se citav film sustinski i zasniva na tim poslednjim minutima :)... da ne kazem i ne spojlujem kako su me kada sam prvi put gledao ovaj film pre 30ak godina (a mozda i vise :) ) kako  me je sam kraj filma "rasturio" :). Mada, verovatno danas kada postoji gomila drugih filmova koji su baštinili upravo ovo remek delo Bili Vajdlera moguce je da za nekog ko to sada prvi put gleda efekat moze biti sasvim drugaciji.

 Nego, da se drzim "pravila" ove teme.... poslednji film koji sam pogledao je horor "They Live in the Grey" (2022) koji zapocne zanimljivo ali veoma brzo se pretvori u jos jednu varijantu na "I see dead people" nepotrebno predugu i sa ne bas mnogo talentovanom glumackom postavom. Ocena 5/10

  • +1 1
Link to comment
On 21. 5. 2023. at 0:05, ToniAdams said:

image.png.344e33847c8fe9803545d8194be4f6b1.png

 

klasican rivendz vestern smesten u rane dveiljadite u nekakvu budjavu englesku varosicu sa sve onim lokalnim inbrid ermaks trenerka facama, topla preporuka, osam od deset ko kutja

 

Fala na preporuci, odlican. :) Zaboravio sam kakva je faca Paddy Considine.

 

Vidim da je Beau Is Afraid stigao na kioske, pa ako se neko upusti u to trocasovno Asterovo ludilo, nek javi utiske.

  • +1 1
Link to comment

Beau Is Afraid - samo da prijavim ovo. Pocelo kao zanimljivo, intrigantno, rekoh ovo neka mozgalica, mmmh, dobri kadrovi,

Joaquin lud, OK to nije novost, pola sata mi uzvrpoljaila znatizelju i onda krene mrsomudjenje ala Midsommar, pogledam,

proslo cuku i po vremena, daj da vidim koliko jos traje, jos toliko!!! idi u kurac, sve u svemu, ko je lud ko ja, nek pogleda do

kraja, tri sata ce da mu prolete ko sest i kasnije ce u krevetu imati sve nocne more, ale i bauke po spisku. Pretenciozni uzas.

Vlcsnap-2023-06-14-15h38m45s706.png

Link to comment

Odgledao Falsh večeras...

 

Mogao je biti pola sata kraći... Onače, onako, da se utuča 2sata i kusur, a ne bude previše dosadno...

 

 

Spoiler

I mrzim filmove sa vremesnkim paradoksima...

 

Dobra je fora sa Betmenom i različitim glumcima, pojavluju se svi koji su ga igrali do sad...

Link to comment

Blue Jean (2022)

https://m.imdb.com/title/tt8649344/
 

Izlaženje iz ormara krajem 80ih u UK. Vizuelna bombonica, super casting i gluma, odlična muzika, storytelling nešto slabiji u nekim delovima, al sve u svemu vrlo dobar film.


Land (2021)

https://www.imdb.com/title/tt10265034/
 

Ovo sam pustio sa Netflixa pred spavanje pre neko veče. Lepa lokacija, par lepih detalja, sveukupno slabašno sa nekoliko inspirativnih momenata, ipak ima mnogo boljih filmova na istu temu.

 

Link to comment
23 hours ago, radisa said:

Odgledao Falsh večeras...

 

Mogao je biti pola sata kraći... Onače, onako, da se utuča 2sata i kusur, a ne bude previše dosadno...

 

 

  Hide contents

I mrzim filmove sa vremesnkim paradoksima...

 

Dobra je fora sa Betmenom i različitim glumcima, pojavluju se svi koji su ga igrali do sad...

Falsh ti je naslov! :rolleyes:

A od (bivših) Batmana vidim samo Keatona i Afflecka.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...