Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

spacer.png

 

Air - Sve sto ste hteli da znate o nastanku "Dzordanki", a niste imali koga da pitate. Tu je Ben Affleck da lepo i sarmantno isprica u nepuna 2 sata, koji prolete za cas. Vrlo jak vibe 80-ih, glumci fino razigrani i Jordanov duh koji je sveprisutan, mada ga cestito ni ne vidimo..

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

spacer.png

 

Air - Sve sto ste hteli da znate o nastanku "Dzordanki", a niste imali koga da pitate. Tu je Ben Affleck da lepo i sarmantno isprica u nepuna 2 sata, koji prolete za cas. Vrlo jak vibe 80-ih, glumci fino razigrani i Jordanov duh koji je sveprisutan, mada ga cestito ni ne vidimo..

Gledaj 30 for 30 : Sole man.

Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

spacer.png

 

Air - Sve sto ste hteli da znate o nastanku "Dzordanki", a niste imali koga da pitate. Tu je Ben Affleck da lepo i sarmantno isprica u nepuna 2 sata, koji prolete za cas. Vrlo jak vibe 80-ih, glumci fino razigrani i Jordanov duh koji je sveprisutan, mada ga cestito ni ne vidimo..

Je l se može reći da je ovde Met Dejmon glavna uloga? Pokušavam da bez čitanja sinopsisa procenim koliko ga uma u filmu, vidim da je first billed.

Link to comment

A Love Song (2022)
https://www.imdb.com/title/tt12691830/

Lep filmic za kisno popodne. Ocekivao sam nesto vise a nisam trebao. Bez ocekivanja je solidan.

Svedsko srce moje majke (2021)
https://www.imdb.com/title/tt13244426/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_7_nm_1_q_svedsko%20

Ugasio posle 15 minuta. Kao pozorisna predstava, gluma i neprirodni dijalozi su me naterali da predjem na Usekovanje, za koji ce se ispostaviti da je odlican.

Nothing Hill juce na tvu, kako je lepo napisan ovaj film :wub:

Link to comment
11 minutes ago, maheem said:

Rimini (2022)

https://www.imdb.com/title/tt8956284/
 

Posle mnogo hvalospeva očekivao sam nešto više. Dobar, ali predvidljiv i na momente dosadan.

 

Sad se bas u bioskopima ovde daje njegova Sparta (valjda je odmah izadao posle Riminija) i razmišljam da li da gledam zbog teme, pošto sam postala preosetljiva. Inace su ga i stavili u bas kasne sate.

Link to comment

Sick Of Myself (2022)

https://www.imdb.com/title/tt18816518/
 

Satira o praznini ljudi u sadašnjem dobu. Na trenutak naivno i banalno, al uspeva da zaokruži priču i pošalje poruku, postavi bitna pitanja. Odlična glavna rola. Izgledom (atmosfera, lokacije i scenografija) jako liči na The Worst Person In The World, Joachim Triera, komparativnim guglanjem sam došao do zaključka da je u pitanju ista produkcija. 
Nije remek delo, al sasvim solidan uradak mladog reditelja.

  • +1 2
Link to comment

Der Fuchs (2022) Lep film, na momente baš tužan... Jbg nađeš se u situaciji da navijaš za jednog vojnika Wehrmachta (makar i Austrijanca), a još više za njegovog krznatog ljubimca... Nije samo film o simpatičnom lisičiću, već i teškim životnim traumama. Iz druge je nacije i vremena, ali nekako je sve blisko (i zbog odlične glume i inteligentne režije.)

 

DerFuchs.jpg

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

image.png.344e33847c8fe9803545d8194be4f6b1.png

 

klasican rivendz vestern smesten u rane dveiljadite u nekakvu budjavu englesku varosicu sa sve onim lokalnim inbrid ermaks trenerka facama, topla preporuka, osam od deset ko kutja

  • +1 1
Link to comment

Djon Vik IV - nista ja ne kapiram ovaj matriks za vrli novi svet. OK su lokacije, vizuelno ola-la i nista vise, digitron mi crko zbrajajuci mrtve duse a zapamticu samo deo profila DJ djeve sa Ajfela koja pusta na gramofon Paint it black.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...