Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

6 minutes ago, Filozof manijak said:

Horor koji me najviše uplašio da sam danima posle bio pod utiskom je onaj prvi televizijski It (iz dva dela)  (kudos to Tim Curry)

Sledeći je Sinister

 

mene su jedino plasili domaci horori kada sam bio klinac, sveto mesto, leptirica, i onaj jedan sa bercekom i nekim klincem , da li "crno dete" ili tako nesto. secam se da nisam mogao da spavam zbog tog klinca. glava secera

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

jedan od mojih omiljenih, cestitke ako si ga podneo bez skretanja pogleda

Muski sam to podneo, ali sam i dan danas sokiran sta sam video.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

mene su jedino plasili domaci horori kada sam bio klinac, sveto mesto, leptirica, i onaj jedan sa bercekom i nekim klincem , da li "crno dete" ili tako nesto. secam se da nisam mogao da spavam zbog tog klinca. glava secera

Meni je Sveto mesto najbolji domaći horor, bolji od Leptirice. Ima golotinje, ima seksa, incesta, veštičarenja, za razliku od Leptirice koja ima previše tih komičnih elemenata za moj ukus.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

jedan od mojih omiljenih, cestitke ako si ga podneo bez skretanja pogleda

Jao meni je taj bio tako odvratan, a jebeš horor koji je odvratan. 

Ja sam se oduvek plašila jeze a ne krvi i raspadanja, to mi izaziva neku primalnu odvratnost, a ne strah koji mi je prijatan. Kad sam bila klinka, plašio me It (samo kad vidim šaht), Exorcist (ali tu recimo ona scena kad pop ulazi u podzemnu), Hellraiser (kad kuke krenu da zveče) i još mnogi...

 

U kasnijem razvoju sam se zaglavila na japanskim, ne toliko Ring, koliko Ju On the Grudge, i one rašrafljene žene koja hoda kao krokodil.....Dark Water. Koji me je tu strah pojeo, ajme. E pa ti japanski su me držali podobro dugo i gadno. 

 

Do spomenutog Sinistera, i ja sam se tu usrala kao nijedan iz te serije (Conjuring, Babadook itd.) Dobro, i negde između 28 dana ili kako se već zvao.

 

Od novijih ne znam, možda the Quiet place, ali sam nešto slabo i gledala....čim se ne sećam, dakle ništa. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Svemir Zeka said:

Jao meni je taj bio tako odvratan, a jebeš horor koji je odvratan. 

Ja sam se oduvek plašila jeze a ne krvi i raspadanja, to mi izaziva neku primalnu odvratnost, a ne strah koji mi je prijatan. Kad sam bila klinka, plašio me It (samo kad vidim šaht), Exorcist (ali tu recimo ona scena kad pop ulazi u podzemnu), Hellraiser (kad kuke krenu da zveče) i još mnogi...

 

U kasnijem razvoju sam se zaglavila na japanskim, ne toliko Ring, koliko Ju On the Grudge, i one rašrafljene žene koja hoda kao krokodil.....Dark Water. Koji me je tu strah pojeo, ajme. E pa ti japanski su me držali podobro dugo i gadno. 

 

Do spomenutog Sinistera, i ja sam se tu usrala kao nijedan iz te serije (Conjuring, Babadook itd.) Dobro, i negde između 28 dana ili kako se već zvao.

 

Od novijih ne znam, možda the Quiet place, ali sam nešto slabo i gledala....čim se ne sećam, dakle ništa. 

 

 

Ne bi ti meni radila u prosveti :lolol:

  • Haha 2
Link to comment

I meni je od tih starijih isto IT sa Tim Karijem ostao u sećanju. Više neki osećaj jeze nego što je strašno. Ali omiljeni mi je bio Los Sin Nombre, iz istog razloga. Sinister je ok, mislim, krene dosta jako ali onda vidimo glavnog negativca koji je evidentno u slobodno vreme gitarista Slipknota i onda stvarno jbg :unsure: 

  • +1 1
Link to comment

prvi i jedini film koji me je bas sasrao je prvi helouvin, i to ono kad dzejson stoji u dvoristu i ne mrda se, secam se ko juce kad sam bio sa babom i dedom na moru pa me ostavili u tv sali da to gledam

Link to comment

Klasika u hororu, glavni junak, junakinja jos bolje, zanesvesti krvoloka i krene da bezi vristeci koliko je grlo nosi i time produzi film jos pola sata, Zatuci ga, aman :sad:

Link to comment
3 hours ago, Patty Lee said:

Mene je kod Majkla najviše uznemiravalo sto nikad ne trči, nikad ne žuri, uvek se kreće relativno sporo a uvek stigne sve.

Iz istog razloga me uznemirava Pepe le Pew

Link to comment

Indiana Jones, poslednji.

 

Malo preterase u scenama jurnjave, Phoebe nije losa, neka fina podsecanja na ranije filmove.

 

Sve u svemu, ok za nedelju popodne i £3 bioskopsku kartu, nisam siguran da bih platio punu cenu od 15...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Patty Lee said:

Mene je kod Majkla najviše uznemiravalo sto nikad ne trči, nikad ne žuri, uvek se kreće relativno sporo a uvek stigne sve.

 

svi moguci zombiji i akrepi se uvek teturaju i sepesaju a uvek stizu super brze belovrate deve da im se malo napiju krvce

 

Edited by 3opge
Link to comment
14 hours ago, Patty Lee said:

I meni je od tih starijih isto IT sa Tim Karijem ostao u sećanju. Više neki osećaj jeze nego što je strašno. Ali omiljeni mi je bio Los Sin Nombre, iz istog razloga. Sinister je ok, mislim, krene dosta jako ali onda vidimo glavnog negativca koji je evidentno u slobodno vreme gitarista Slipknota i onda stvarno jbg :unsure: 

Meni je najstrašnije u Sinisteru što su glavni negativci/ubice u stvari deca.

 

Spoiler

SAd kad bolje razmislim, i maloletni ubica iz Ribnikara bi komotno mogao da se ubaci u taj film :ph34r:

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...