Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

9 hours ago, Misko said:

ima sopen subtitles kao alternativu..cak je izbor titlova i veci tamo

 

Znam znam, engl titlove uvek tamo trazim, ali za domace su ipak titlovi.com bili najbolja baza.

 

1 hour ago, Moća said:

Wtf???

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Pa nemam pojma, evo vec 7-8 dana ne radi sajt, nadam se da je samo neki privremeni problem.

Link to comment

Triangle of Sadness:  čudan. Ima dobrih momenata, dobre su ideje, ali nekako mi ne štima ful a ne znam tačno šta, sve u svemu moglo je i mnogo bolje.

Spoiler

inače umroh od smeha kada su američki kapetan i ruski tajkun obojica nacvrcani do daske filozofirali o kapitalizmu i komunizmu sa uključenim razglasom a okolo opšti raspad sistema :laugh:

 

Druk ("pijančenje", engleski je "Another round" a nemački "der Rausch")  https://www.imdb.com/title/tt10288566/. -- odličan, jako dobro prikazuje kako alkohol može biti i zabavan i opak

 

Link to comment

Samo ove sedmice u italijanskim bioskopima se daje "Profondo Rosso" Darija Ardjenta iz 1975, restauiran i prebacen u 4k. Prvi put sam ga gledao kao klinac krajem 70ih i jos vucem traume kad onaj lutak izleti iz ormara. Sinoc isao sa zenom i nakon jaaako dugog perioda sam se ponovo osecao u bioskopu kao nekad bez obzira na fotelje koje se automatski pretvaraju u krevet i sl. novotarije. Onaj muzicki motiv Goblina koji ledi krv u zilama sam vredi cenu bioskopske karte. Inace, onakva produkcija s smesnim budzetom je pravo remek delo. Druga stvar koja mi je zapala za oci kako radnja ovog filma iako zvanicno locirana u Rimu zapravo nema nikakvu vizivno konkretnu  italijansku lokaciju. Onaj trg sa fontanom na kojem se odvija prvi deo filma je u Torinu ali izgleda totalno futuristicki ili vanvremenski i ne asocira nikako na italiju. 

Eh, kad bi cesce davali u bioskopima stare filmove.....

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Horor koji me najviše uplašio da sam danima posle bio pod utiskom je onaj prvi televizijski It (iz dva dela)  (kudos to Tim Curry)

Sledeći je Sinister

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

vas dvojica ste u pogledu horor filmova zaostali negde kod strave u ulici brestova. moderni horor je drugaciji :tongue:

Moj razvoj je stao kod Isterivanja djavola i Predskazanja :) al mogu da se pohvalim da sam gledao À l'intérieur.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Moj razvoj je stao kod Isterivanja djavola i Predskazanja :) al mogu da se pohvalim da sam gledao À l'intérieur.

 

jedan od mojih omiljenih, cestitke ako si ga podneo bez skretanja pogleda

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...