Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Meni je Elvis bio odličan, verovatno delom jer je Lurman kao i uvek dosta igrao na vizuelno i na dobrom tv-u i sa kvalitetnim ripom, meni je film spektakularno lep, i odlično montiran i izrežiran. Koliko sam istraživao posle, velika većina stvari je verodostojno prikazana, nekako je kompletan /u poređenju sa nekim oscar nominacijama/ i odlično katarzira sa Unchained Melody, praktično savršen način da se završi takav film sa jakim utiskom na gledaoca pod koji je teško ne pasti.

 

Najveća, doduše po meni i ogromna mana filma je jebeni Tom Hanks. Verovatno najgora uloga njegove karijere.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Mos said:

Meni najbolji deo filma to što je Elvis prikazan kao tupan kakav je bio. Trošadžija i glupander, sa neverovatnim glasom i darom. 

jel čuješ ti sebe?

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ogrešio sam se grdno o Anoov film o NotrDamu

Odličan film. A ako je ono istina, dobro je da nisu pola Pariza spalili francuski imbecili :isuse:

 

.....samo mi jedna stvar nije jasna - što Parižani pevaju Amazing Grace dok gledaju kako Notr Dam gori.....:huh:

Edited by steins
Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Petrov’s Flu (2021)

 

https://www.imdb.com/title/tt10380900/reviews

 

Potpuno ludilo kako je snimljen ovaj film, kamera za oskara. I glumci su pokidali. Muzika!

Snovi, fantazija, haludže, sećanja, realnost. Sve spojeno u gripu. Maestralno!

 

Spazih ga na programu mog omiljenog bioskopa, nazalost je igrao samo nedelju dana dok sam se borila sa stomacnim virusem. :angry::angry::angry:

Sad imam priliku da pogledam Close koji si i ti hvalio.

Link to comment
12 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Spazih ga na programu mog omiljenog bioskopa, nazalost je igrao samo nedelju dana dok sam se borila sa stomacnim virusem. :angry::angry::angry:

Sad imam priliku da pogledam Close koji si i ti hvalio.

Šteta, ceo fazon je da bolesna pogledaš taj film :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...