Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

2 minutes ago, Moonwalker said:


A ko je gledao original? :) 

 

Svedski original je izuzetan. Mozda oceknem jos malo da pogledam Henksovu verziju.

Moze da se uclani u klub drkosa :D Nema bas neke razlike u filmovima, mozda  je americki malo melodramaticniji, Tom Henks je odlican, btw.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, ultra plasticni said:

Gumshoe 1971

 

sverc oruzja, heroin, londonski metro, vrcavi skuzerski humor i kodeks, sta ces vise

 

 

 

Kakva je faca Finney :wub:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

To je ok posto to znaci da ce Creed IV biti Rocky IV :wub:

 Pa vec je Creed II bio Rocky IV, sad samo petica ostala a za taj cak ni Stalone nece da prizna da ga je gledao :D

Link to comment
7 hours ago, Radoye said:

 Pa vec je Creed II bio Rocky IV, sad samo petica ostala a za taj cak ni Stalone nece da prizna da ga je gledao :D

Da, sinoć sam baš to hteo da napišem, da je Creed II bio Rocky iV...

 

 

Link to comment

Onward - fin crtić, par solidno duhovitih momenata, ko voli animirane, ne bi trebao da propusti.

 

The Stranger - bazirano na istinitoj priči o otetom i ubijenom dečaku u Australiji, užasno montiran i konfuzan prvih 45-60 minuta, poslednja trećina mu daje smisao, ništa specijalno u suštini.

 

Skoro odgledao i The Gray Men, za divno čudo, sa obzirom da je u pitanju klasična akcija, solidno me držao, rekao bih duplo bolji od poslednjeg Bonda npr.

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

 

 

The Stranger - bazirano na istinitoj priči o otetom i ubijenom dečaku u Australiji, užasno montiran i konfuzan prvih 45-60 minuta, poslednja trećina mu daje smisao, ništa specijalno u suštini.

 

 

Ne znam zasto ali mnogima ovaj film nije nesto.Meni licno nijedan sec nije konfuzan,svidja mi se na koji nacin su ispricali pricu.Gluma mi je odlicna..Joel Edgerton je opasan glumac,i zasita mislim da zasluzuje vecu paznju.Za mene ovaj film prebacuje 7cu..

Zanimljvo je da na IMDB recenzijama uglavnom ima dobre ocene...smesno mi je sto se danas cesto kao mana navodi sto je film "spor"

Edited by bestia
Link to comment
25 minutes ago, bestia said:

Ne znam zasto ali mnogima ovaj film nije nesto.Meni licno nijedan sec nije konfuzan,svidja mi se na koji nacin su ispricali pricu.Gluma mi je odlicna..Joel Edgerton je opasan glumac,i zasita mislim da zasluzuje vecu paznju.Za mene ovaj film prebacuje 7cu..

Zanimljvo je da na IMDB recenzijama uglavnom ima dobre ocene...smesno mi je sto se danas cesto kao mana navodi sto je film "spor"

 

Pa jednostavno flešbekovi su možda i nepotrebni, i nisu odrađeni tako da podstaknu radoznalost već imaju kontra efekat zbunjivanja gledaoca. Naravno da nije problem pohvatati već da li takav pristup doprinosi tenziji, drami, zanimljivosti, ili ne. Zato sam rekao montaža, na momente imam utisak kao da su scene ubacili u montaži i kao da su ih random poslagali.

 

Kad se kaže spor uglavnom se misli dosadan.

 

Gluma je svakako najbolji aspekat filma. 

  • +1 1
Link to comment

nisam poslednje gledao, ali podsetilo me na fest topicu.

 

taman sa ove vremenske distance kad se malo sleglo mogu da kažem da je bones and all jedan od najupečatljivih filmova koje sam gledao u poslednjih par meseci. definitivno sam sucker za atmosferične filmove, a to je glavna preporuka ovde. film koji skoro pa možeš osetiti opipati i omirisati. reklo bi da se da je novela koja je predložak klasično young adult fantaziranje ne previše udaljeno od nekog twilighta, ali ovo je toliko vozdignuto fantastičnom atmosferom i odličnim rolama (mark rylance :ziga:) da se jedva može povezati sa young adult žanrom. film koji ću definitivno nekad rado ponoviti.

 

sad moram da gledam i rimejk suspirie kad nađem dva i po sata.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...