Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

"Cold War" poljski film koji mi je promakao na Festu, pa sam sada to ispravio. Nepunih sat ipo filma gotovo bez greške. I sexy i melanholično i nostalgično. Puna preporuka.

  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment

žali bože resursa utrošenih na ovaj the gray man. ne znam zašto uopšte postoji ovaj film i za koga je snimljen.

 

kad je netflix već uhvatio goslinga u zajebantskom modu mogli su dovući i šejna bleka da snime 2 nastavka the nice guys za ove pare :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

ma za ocene publike mi je jedino relevantan imdb jer se tamo glasa ubedljivo najviše...nije da zaslužuje i ovih 6.6 na 49k glasova imho, ali za imdb pojmove to jeste adekvatno tragična ocena za big budget mozak na otavu film sa jakom glumačkom postavom.

 

gleda se definitivno dosta, kao i sve na netflixu iole višeg profila jer ionako već imamo netflix pa ajde, novo je i džabe je...ali nemam utisak da su mase nešto preterano oduševljene.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Gledajući top 10

 

image.png.c30a370b11630059ffcab282251afa6f.png

 

Treba oduzeti minimum po 1 na svaku ocenu, a kod TG i 3-4, i... šta ja znam, ima tu neka priča ali ne umem da je ispričam dobro, nema mnogo šta da se gleda a da valja

  • +1 1
Link to comment

na imdb-u možeš prilično da računaš da je ocenjivanje u opsegu 05-10, tako da su ocene relativno tačne....the grey man je taman nekih 1.5/5, a jedino je blackphone ovde potcenjen jer je više 3/5 film nego 2/5 :sleep:

  • +1 1
Link to comment
On 28.7.2022. at 11:27, maheem said:

Beau pere

Interesantan pristup temi. Sada bi cancelovali autora.

Pogledao sam koji je to film na imdb 

i vidim da je "klinka" iz filma preminula pre mesec dana :sad:

Ni glavni glumac nije imao sreće,to mu je jedan od poslednjih filmova u životu,otišao sa 35 

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Uključim slučajno neki film na hrtu sa Pirs Brosnanom, kad ono podzemni prolaz ispod Albanije lol

 

Koliko kontam, iz meni nepoznatih razloga, ako u novijem filmu glumi Pirs onda je garantovan treš. Da li se posvađao sa agentom, ispao iz milosti, duguje neke silne pare pa ne bira...ali gledao sam ga u pepeljuzi onoj otužnoj amazonovoj, bukvalno ne verujem šta je čovek dopustio..

Link to comment
Pirs Brosnan uhvatio tramvaj španac kod pravnog

To November man?
Ima tu i Skupština i sve i brdo maših glumaca u epizodama



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
 
Koliko kontam, iz meni nepoznatih razloga, ako u novijem filmu glumi Pirs onda je garantovan treš. Da li se posvađao sa agentom, ispao iz milosti, duguje neke silne pare pa ne bira...ali gledao sam ga u pepeljuzi onoj otužnoj amazonovoj, bukvalno ne verujem šta je čovek dopustio..

Verovatno kinta...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...