Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

46 minutes ago, gospa buba said:

iju vidi stvarno isuse.gif

idem da chitam.

edip. ujebote ja ovo gledam 15 godina kasnije :blink:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

I opet si avangarda za mene.

  • +1 1
Link to comment
On 19.6.2022. at 17:01, nautilus said:

Once upon a time in Hollywood 

 

meeeeh. dosadno, dosadno, dosadno i onda eksplozija nasilja. vrlo čudno, ali me je struktura filma asocirala na mrtve dzona hjustona.  čitav film se sastoji od aluzija i sve bizarnije atmosfere i onda vjerovatno najbolje finale u istoriji filma (hvala džojsu) tarantino se samo zaigrao na kraju sa stvarnošću, dok se hjuston držao priče. i mislim da je tu greška. kao da je trista stvari pokušao reći a nijednu nije završio do kraja.

 

leo di kaprio pokidao. 

 

Meni je isto film bio dosadan. Sedenje u bioskopu mi se svelo na strašnu želju da sestri spojlujem stvarne događaje, da bi na kraju ispalo nešto sasvim drugo. Međutim, meni je Tarantinov manir izmenjene realnosti sam po sebi skroz ok.

Link to comment

Gledala sam Cache konacno pre nekoliko godina i moram priznati da mi je promakla veličanstvenosr tog filma. Htela sam posle da guglam neke profi recenzije koje bi mi ga objasnile jer ono šta sam ja u njemu tad videla nije bilo wow, kao mnogim drugima. Sećam se da mi je delovalo banalno (ali ne i tačno šta). Ali sam zaboravila to da uradim tad a kako se sad ne sećam toliko toga, kapiram da ne bi ni vredelo. :/

 

//Lik iza mene je objašnjavao nekom kako je dosao da ga gleda po treći put, i da mu je to jedan od naj filmova, iako ne voli Binoš

Edited by I*m with the pilots
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Sedenje u bioskopu mi se svelo na strašnu želju da sestri spojlujem stvarne događaje,

 

Zapravo je trebalo da joj spojlujes, jer film ne funkcionise (ili makar ne potpuno) ako se ne zna istorija. :D

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Zapravo je trebalo da joj spojlujes, jer film ne funkcionise (ili makar ne potpuno) ako se ne zna istorija. :D

 

Spoiler

Jesam, sve vreme sam brbljala i nervirala ostatak publike :lolol:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, I*m with the pilots said:

Gledala sam Cache konacno pre nekoliko godina i moram priznati da mi je promakla veličanstvenosr tog filma. Htela sam posle da guglam neke profi recenzije koje bi mi ga objasnile jer ono šta sam ja u njemu tad videla nije bilo wow, kao mnogim drugima. Sećam se da mi je delovalo banalno (ali ne i tačno šta). Ali sam zaboravila to da uradim tad a kako se sad ne sećam toliko toga, kapiram da ne bi ni vredelo. :/

 

//Lik iza mene je objašnjavao nekom kako je dosao da ga gleda po treći put, i da mu je to jedan od naj filmova, iako ne voli Binoš

kako neko može da ne voli  žilijet  binoš

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, I*m with the pilots said:

Gledala sam Cache konacno pre nekoliko godina i moram priznati da mi je promakla veličanstvenosr tog filma. 

 

+1. Jedan od najgorih koje sam gledao, a dobra sam svinja i za mene nema loših pomija. Gledao ga na Festu, čini mi se. Snobovsko sranje od filma. Utiskom koji ostavlja me odmah podsetio na još jedno precenjeno đubre, Letećeg Holanđanina.

 

18 hours ago, djordje geprat said:

kako neko može da ne voli  žilijet  binoš

 

Evo ja. Lepa žena, ali generalno odbojna.

Link to comment

Pridružujem se zorglubu - abnormalno mi je patetična. Večito je u ulogama nešto krhka, ranjiva, bespomoćna ...

Volim stroge 'kučke' od glumica, kad režu vazduh i pojavom i glasom (poput mog svetog trojstva: Beti, Glenda i Izabel) a ne ovakvu ljigu

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...