Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

20 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

šta mu konkretno zameraš? :fantom:

Da, ja sam dinja da skrabam o necemu sto mi se ne svidja, brate udri hvalospeve ako mislis da je film vredan toga. Pazi lencugu i izrabljivaca :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

Da, ja sam dinja da skrabam o necemu sto mi se ne svidja, brate udri hvalospeve ako mislis da je film vredan toga. Pazi lencugu i izrabljivaca :fantom:

 

verovatno sam najviše reči potrošio na midsommar od svih ođe :sleep:

 

post i jeste manje-više zajebancija na tu dinamiku, nisam mislio da diskutujemo ozbiljno. osećam kao skoro jedini čovek na forumu koji voli midsommar i ne stidi se toga (dobro evo i reaktor ima taj neki uzvišeni ukus), pa kad kod ga neko od pristojnog sveta pogleda, prekrsti se tri puta i produži dalje, ja kao zastupnik midsommara za srbiju i region moram da iskočim iz ugla i reaguem™ :)

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

verovatno sam najviše reči potrošio na midsommar od svih ođe :sleep:

 

post i jeste manje-više zajebancija na tu dinamiku, nisam mislio da diskutujemo ozbiljno. osećam kao skoro jedini čovek na forumu koji voli midsommar i ne stidi se toga (dobro evo i reaktor ima taj neki uzvišeni ukus), pa kad kod ga neko od pristojnog sveta pogleda, prekrsti se tri puta i produži dalje, ja kao zastupnik midsommara za srbiju i region moram da iskočim iz ugla i reaguem™ :)

Nemam pojma Rukso, nisam bio tu kad si pisao a i sad kad ukucam ime filma u pretragu ne izlazi tvoj post, nije ni bitno, film pati od disproporcije u pijanom nastojanju da se gledalac zapanji fotografijom, kadrovima i zvukom, s druge strane ne pruza nista  ili ajde vrlo malo, osim osecaja gadnog na kraju

Link to comment
2 minutes ago, Ras said:

Knives Out je poput žvakaće gume, dobar dok traje, zaboraviš čim se završi.

jbt ja se već ne sećam kako se završio a gledala sam pre dve nedelje recimo

Link to comment
2 minutes ago, beyoncé said:

jbt ja se već ne sećam kako se završio a gledala sam pre dve nedelje recimo

 

Iz istog razloga se i žvake ponovo žvaću.

Edited by Ras
Link to comment

@Rasmisliš već ižvakane pa sačuvane?

nije da nisam i to radila

ne sećam se ni boginje, navodiš me na nehigijenu u ove odsudne trenutke

 

ed. dva.

osećam da sam nešto izgrešila u gramatici ali ne znam gde

Edited by beyoncé
Link to comment

@HostNisam gledao.

 

U teškim vremenimatm (i inače) sklon sam višesatnim kostimiranim dramama, ali gotovo sve sam gledao (bar mi se tako čini).

 

@beyoncé Nesvažakanu, naravno.

 

 

Op, op, kod mene zvižduci i Vučiću pederu nadjačavaju aplauz!?

Link to comment
40 minutes ago, Lancia said:

Nemam pojma Rukso, nisam bio tu kad si pisao a i sad kad ukucam ime filma u pretragu ne izlazi tvoj post, nije ni bitno, film pati od disproporcije u pijanom nastojanju da se gledalac zapanji fotografijom, kadrovima i zvukom, s druge strane ne pruza nista  ili ajde vrlo malo, osim osecaja gadnog na kraju

 

meni ari aster definitivno ubada njegovu žicu. totalno me uvlači atmosferom i imam osećaj da mogu dane da provedem u njegovim filmovima. iako mislim da hereditary i midsommar praktično pate od toga što se nazivaju horororima (često možemo pročitati da ljudi koji ih cene po žanrovskim konvencijama kažu da nisu strašni), mene njegova ideja horora u dušu gađa. na nekom dubljem egzistencijalnom nivou, ništa ne iskače iza ćoška i viče bu. oba filma imaju scene koje su mi se bukvalno urezale u psihu na prvo gledanje.

 

i da, midsommar jeste okvirno predvidiv film, okvirno prostog zapleta. do tog nivoa da je zaplet i bukvalno nacrtan u prvih 20 minuta filmova. ali ne mislim da to znači da ne pruža ništa, ni da nema šta da kaže, ni da ne ume da iznenadi i zaintrigira (naprotiv), ni da se nema o čemu razmišljati i diskutovati....ali nije da ne razumem zašto se šira publika teško povezuje sa ovim tipom psihološkog horora. duboka neprijatnost (da ne kažem gadnost) je feature, not a bug.

 

40 minutes ago, Host said:

Desi Rukso, puska te (umalo) ubila. 

 

Jersi gledao Knives Out? Ima misteriju, ima dramu, ima boginju, ima gotivnog Johnsona, al ima i onog Riana pa ne znam da li da gledam. 

 

a šta misliš? remek delo brate moj hostže! 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...