Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

11 minutes ago, MocaVukotic said:

 

Ionako ti sto si ih naveo su uglavnom u kategoriji satro vaznih. Mada sta je danas vazno na filmu... 

 

slazem se. film je umetnost 20. veka. poslednjih 40 godina se vampirise, sad kad smo s koronom konacno usli u 21. vek misim i da je film zvanicno mrtav.

 

ali svejedno me interesuje na koje engleske i americke glumice mislis

Link to comment

Majnd ju, rekao si poslednjih 40 godina, to je od 1980. do danas. Nisam proveravao, ali sigurno je svaka jaca americka, pa i engleska, igrala raznim bitnim imenima. Evo, prvo mi pala napamet nicole kidman, bez ikakvog razloga (osim sto je australka, al sve je to amerika enivej), pa aj da vidimo... 

 

Ima tony scott, gus van sant, jane campion, stanley kubrick, luhrmann, amenabar, von trier, minghella, werner herzog, sofia coppola... to su ovi sto znam bez proveravanja, a ima jos pun kurac koji su meni bitni, ali mozda tebi nisu... 

Link to comment
23 hours ago, mustang said:

boze kako william fichtnera... glumac ipo!

tako je sarolik, uverljiv, milina ga gledati

 

retko uspesan u holivudu da moze da bira sta hoce ..od blokbastera do kratkog filma za $5000

 

plus ima fantasticnu boju glasa i sVadak je :wub:

 

 

 

 

On je strašna faca. I fali mi recimo u Westworld-u.

Link to comment
19 hours ago, Lancia said:

Ionako Depardje kaze za nju da je nikakva glumica.

depardje? hm. ne sećam se filma u kome je više od prosečnog.  a binoš? pa kako je odigrala u "cache", dovoljno je. francuska ima sjajne glumice. oni i komšije s druge strane kanala.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

depardje? hm. ne sećam se filma u kome je više od prosečnog.  a binoš? pa kako je odigrala u "cache", dovoljno je. francuska ima sjajne glumice. oni i komšije s druge strane kanala.

 

Bertoluči: XX vek

Tada smo gledali mladu zvezdu u usponu., ne znajući da mu je cilj bio da se transformiše u Obeliksa.

Edited by Ras
Link to comment

ni tu mi se nešto nije pao za oko. kao ni de niro. ok, može da prođe, tu je saterlend briljirao. nešto mi je mučno da ponovo vrtim taj film, možda uz preskok one scene sa dečakom.

Link to comment

Depardije je naravno sjajan, mada spada u u grupu glumaca koji ne odbijaju. Ima skoro 250 uloga prema imdb evidenciji.

Iz 80-ih Loulou, iz 90-ih Cista formalnost od Tornatorea, iz prve polovine 2000-ih on i Otej kao panduri i sledece bi moglo da bude on i Misel Uelbek

Link to comment

Kindergarden Teacher.

 

Sasvim zadovoljavajuća drama sa zanimljivom kulminacijom koja radi na više levela. Gilenhalova baš dobra, lik joj je kompleksan što se na kraju jasno vidi. 

Preporuka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...