Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

28 minutes ago, Reaktor said:

jes da nisi mene pito, ali da jesi - The Shining je na vrhu te liste :fantom:

 

:D 

 

pitanje je generalno, naravno, svako moze da da svoj prilog.

 

Meni su Shining (iako je to mnogo vise zbog Kjubrika no zbog Kinga), Redempcija iz Sosenka i Zelena Milja za klasu iznad svega ostalog.

 

Nakon toga idu neki onako solidno-osrednji low-level-henchman filmovi, tipa Mist, 1408, Hearts in Atlantis dosta volm, Running Man ( :heart: ), ovaj novi IT prvi mi je bio odlican, drugi malo slabiji.

 

Ostalo sto sam gledao od Kingovih je tezak grs, ali onako neprijatno lose. Carrie nisam gledao, zapravo dosta ih nisam gledao.

Link to comment
 
Cisto onako konverzacije radi - koji bi ti filmovi bili u top10 Kingovih adaptacija?
Bez nekog redosleda, Shining, zelena milja, šošenk, IT, stand by me, misery, apt pupil, ponekad se vraćaju, the stand(doduše tu sam verovatno u manjini) i keri

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
16 hours ago, burekuser said:

Pa i nije vestern nego vesterncina  :)

Moze preporuka za neki noviji pod uslovom da nije onaj uzas Djangova osveta.

 

 

3.10 to yuma

The Salvation

Appalossa

Proposition

 

Link to comment

Gledao sam Knives Out

Scenografija dobra, svidela mi se kuca. A bome i lijepo su obuceni svi

Rupa u prici milion

Daniel Craig je ocajno sastavio lika, tuga

Porodica sporedna, slab arc svakog lika, pogotovo sjw klinke

Malo nervira jer radnja izlazi iz kuce. To mi spusta celo zezanje sa zanrom. Ako je bilo do vremena umesto tog dela napolju je mogao manje zbrzavati desavanja u kuci i staviti gledaoca da se polako kuva

I nekako je film oslobodjen stila i atmosfere, a tu se moglo dosta uraditi

 

Po meni slabo jako

 

 

Moram ponovo da pogledam Murder by Death

Predobar humor ima

 

A pada mi na pamet da bi Tarantino mogao uraditi dobar who dunnit film na ovu foru. Njegovi dijalozi bi tu fino legli. Taman posto deluje da je poceo da sazreva lepo

Edited by Ravanelli
Link to comment

Odgledao Let the sunshine in

Imam problem sa Binoche. Narcisoidna, krade svaki kadar u koji uđe. Dok ne sedne preko puta Depardjea, koji je vrati u magareću klupu.

Mislim da je npr. Ženevjev Bižu daleko decentnija, a pripada istoj glumačkoj školi.

Sent from fav toy

Link to comment

spacer.png

 

Doctor Sleep - Kad smo kod Kingovih adaptacija, jos jedan dobar uradak. Iako sam hteo da ga gledam jos u bioskopu, dosao tek sad na red, i to director's cut od 3 sata. Flanagan ispostovao i Kubricka i Kinga, tacno znao sta hoce i to i isporucio. Nisam dosad nista gledao od njega, vidim da je hvaljen dosta, taman da tokom karantinskih dana nadoknadim propusteno..

Link to comment

Sa mojoff festa za sad odgledao 2 filma

 

Brazilski Nevidljivi Zivot, dobio je i neku nagradu na pravom festu, ali generalno nista posebno, moze da se odgleda ali ni po cemu se ne istice.

 

Malocas zavrsio Klimaks od Gaspara Noe. Daleko najslabije sto sam gledao od njega. Ni price ni shock value. bolje da sam sat ipo vremena gledao reklame sa Sofiom Boutelom...

Link to comment

Гледао синоћ "Иди и гледај" план био да прекинем на пола и одем на спавање, али нисам могао да престанем.

 

Одушевљен сам. Одушевљен

 

Хвала ономе ко је оставио линк за бесплатне филмове. Има супер канал Мосфилма са титловима на српском/ енглеском

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...