Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Što volim kad stvorim sliku o filmu da će biti bzvz, a ispostavi se sasvim drugo.

Tako sam i na Jojo Rabbit odmahivao: Hitler i pesmice, how yes no! a onda me film tako provozao od smeha do suza i...ipak,samo do suza, ne i nazad. 

Edited by Ras
Link to comment

Hell or High Watter. 

Nekako mi je teško da svarim šablonske filmove tj jako ih je teško napraviti da se ističu, pa mi tako nekako i ovaj. Dva brata pljačkaju banke da spasu imanje, iskusni policajac ih vija.. Nije da je loš, ali ne bih mu dao više od 6.5 i to zbog poslednje scene tj dijaloga tj barem 0.2, 3 za to. :D

Link to comment
On 16.3.2020. at 11:49, pariah said:

Rekoh sebi da ništa od njega više neću gledati posle Rubber-a ali me je pozitivno iznenadio- uvrnuto, vickasto, parodično, bizarno- sve to funkcioniše mnogo bolje nego kao što je slučaj u gumi, dakle- vredan gledanja ali daleko od nekog remek dela.

 

https://www.imdb.com/title/tt8193790/

 

 

 

 

Dobar mu je "Wrong", isto bih ga opisala kao ti taj novi, koji jos nisam gledala

 

 

Link to comment

boze kako william fichtnera... glumac ipo!

tako je sarolik, uverljiv, milina ga gledati

 

retko uspesan u holivudu da moze da bira sta hoce ..od blokbastera do kratkog filma za $5000

 

plus ima fantasticnu boju glasa i sVadak je :wub:

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
5 minutes ago, Indy said:

Ne znam kako realnost prekarijata drugacije prikazati (kad bih znao, mozda bih i ja bio reditelj... ili barem pisac.)

Sve se slazem, meni su receptori u minusu. Btw, film je odlican, gluma jos bolja,

Link to comment

Togo.


Ako nešto Dizni zna, to je da pravi filmove sa tj o životinjama... Ili ih je lako praviti jer se ljudi lako konektuju, pa biraju dobre priče. 

 

Svakako lep film, nepreporučljiv u momentima emotivne razdražljivosti, nemoj da bude da nisam kaz'o.™
 

7.25/10.

Link to comment
On 24.2.2020. at 20:55, ultra plasticni said:

Binoševa kida u zadnje vreme, preporučujem Let The Sunshine In iz 2017 po literarnom predlošku Rolana Barta

 

 

pitanje koje sam hteo da postavim na burundiju al sam zaboravio: el ima glumice u proteklih recimo 40 godina - ili glumca, svejedno - koja je radila s vise vaznih i satro vaznih reditelja? misim pocela karijeru s godarom (hail mary nije najbolji 80's godar al opet) a onda zaredjala karaksa, kjeslovskog, mala, akerman, feraru, kronenberga, hanekea, sjao sjena, kiarostamija, asajasa, deni, dimona, koredu......

ne znam, mozda izabel iper?

 

let the sunshine in je super. pre njega nisam verovo da je kler deni sposobna da snimi film koji nije na ovaj ili onaj nacin o incestu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by fancy claps
Link to comment
1 hour ago, fancy claps said:

misim pocela karijeru s godarom (hail mary nije najbolji 80's godar al opet)

 

Sve ok, ali Godar realno nije preživeo 68-u i nema dovoljno pouzdanih dokaza da je on i dalje na ovom svetu

Link to comment
On 24.2.2020. at 20:55, ultra plasticni said:
1 minute ago, ultra plasticni said:

 

Sve ok, ali Godar realno nije preživeo 68-u i nema dovoljno pouzdanih dokaza da je on i dalje na ovom svetu

 

 

lol klasican ppp.

Link to comment

Od evropskih, verovatno je binoche najjaca po tom pitanju, ali ima ih americkih i engleskih (da se pravimo da nisu u evropi) koje je siju. 

 

Ionako ti sto si ih naveo su uglavnom u kategoriji satro vaznih. Mada sta je danas vazno na filmu... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...