Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

2 hours ago, herzika said:

jojo rabit, meni nista posebno.humor uglavnom klinacki.prica jeste ok ali ima i mana.ovaj reziser ne treba da glumi vise nikad.makar u svojim filmovima

knives out, kul film.ispade bolji od mnogih koji su radjeni po romanima agate kristi

 

reziser glumi Hitlera u deckovoj masti, mozda ti to pomogne da shvatis njegovu glumu

takodje, humor nije "klinacki"

Link to comment

finished jojo rabbit...pard my language but I'm drunk. what a powerful movie!

 

sve je savrseno.  izuzetno dubok film, veoma dirljiv i prelepo opisan. 

 

 

Spoiler

leptir me dokusurio..cim ga videh, znala sam majka je obesena....majko mila.... 

 

Link to comment

glumi kao crnci u komedijama iz 90ih, yo baci petka itd.jeste da je vremenski dosta odlutao sa glumom ali humor odgovara sedmogodisnjacima.film je sranje

Edited by herzika
Link to comment
1 minute ago, herzika said:

glumi kao crnci u komedijama iz 90ih, yo baci petka itd.jeste da je vremenski dosta odlutao sa glumom ali humor odgovara sedmogodisnjacima.film je sranje

Michael Scott No GIF

Link to comment

Prinudno se udarilo po Netflix uradcima.

 

Spencer's Confidential klasican odd couple, cop buddy movie. Valberg deliveruje™ kao i Arkin. Bukvalno sto je u trejleru to i na filmu, tvistova nema niti ih obecavaju. Nije za bioskop, nije za padanje na dupe ali siguran izbor za ubiti popodne, bukvalno su vazduhu oseca da je pravljeno po algoritmu.

 

The Invitation odlican psiholoski triler, fino vozi taj ping pong efekat od toga da li je glavni lik paranoican do toga da je ipak normalan i tako par puta levo pa desno. Cak i solidan kraj.

 

4L neuspesni road movie kroz pustinju. Do pola se nekako i drzi od pola pa do kraja se bas fino raspadne po svim savovima. I ovaj Zan Reno svasta bas snima pod stare dane.

 

The Awakening of Motti Wolkenbruch Nemci koji snimaju komediju o jevrejskom coming of age i provodadzisanju. ima tacno 2.5 polu fore ostalo je podosta otuzan humor. Najbolje sto se moze reci za ovaj film je da kratko traje i da sigurno imam fore da ga bar 2-3 puta izvucem iz rukav kada se bira zajednicki film uz argument da ako sam ovo odgledao do kraja da sam zasluzio da biram apsolutno sta god.

 

Sve u svemu sto se filmske ponude tice HboGo >>> Netflix

 

Link to comment
On 10.3.2020. at 16:13, Jimmy Kowalski said:

spacer.png

 

Traitor - Prica o cuvenom svedoku saradniku protiv sicilijanske mafije. Old skul snimljeno, sve je dosta verno prikazano, a Pierfrancesco Favino je izvrstan. Nekoliko upecatljivih scena, a posebno pogibija sudije Falconea..

 

Hvala za ovo! 
Inace ima i odlicna serija Capo Dei Capi, vrtela se ranije na TV, doticu se i ove price i pocetaka Toto Rine. Vredi pogledati...

 

 

 

 

 

Edited by Blojler
Link to comment

I Am Mother.

Solidna izvedba, malo sporije, kraj klimav.. 6/10 na lepe oči mlade glumice. Ne brinite, ima celih 22, mislio sam da ima tipa 15. Jebeno su iste ona i Svonkova.

Link to comment
41 minutes ago, Blojler said:

 

Hvala za ovo! 
Inace ima i odlicna serija Capo Dei Capi, vrtela se ranije na TV, doticu se i ove price i pocetaka Toto Rine. Vredi pogledati...

 

 

Tu seriju nisam gledao. Bas cu da skinem..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...