Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

borg vs mcenroe

dobar. nisam neki fan tenisa, te u nekim normalnim okolnostima, sa manje slobodnog vremena ne bih ovo ni gledao. za borga i mekinroa i njihovo rivalstvo sam cuo kao sto sam cuo za madagaskar, i otprilike sam znao da je njihova prica zanimljiva jer su bili totalno razliciti po svemu. ovde je ta razlicitost bas fino docarana, a cinjenica da se radi o 1 tako smarackom sportu kao sto je tenis ovde nije nikakav problem, uspeli su da je naprave interesantnom cak i za nas koji ne volimo tenis.

 

race

ovo je vec slabije, dzesi zasluzuje bolji film. imao sam utisak kao da je bjela™ radio.

Edited by Nikodije
Link to comment

a da, u jucerasnjem sportskom bloku gledao sam i

 

the way back

i vec sam ga zaboravio. tjah... visak patetike i klisea doveli su ga na ivicu gledljivosti, ali ben ga je svojim umecem ostavio s ove strane gledljivosti. tipican b film za b glumce, kakvi su svi ostali koji se ovde pojavljuju. ne znam zasto je on ovo radio, valjda voli kosarku, pa da ima nesto uradjeno i na tu temu.

Edited by Nikodije
Link to comment

The Big Lebowski 

 

Jedno 85. put ga gledam, prvi put posle 5 godina pauze. Setim se nekih vremena iz srednje skole i studija kad sam mogao da oponasam taj zivotni stil i shvatim koliko sam danas srecan 1 bezbriznim satom u toku dana

Najbolji film ikad

Link to comment
3 hours ago, Ravanelli said:

The Big Lebowski 

 

Jedno 85. put ga gledam, prvi put posle 5 godina pauze. Setim se nekih vremena iz srednje skole i studija kad sam mogao da oponasam taj zivotni stil i shvatim koliko sam danas srecan 1 bezbriznim satom u toku dana

Najbolji film ikad

 

Bio sam na premijeri u SC. Smejao se kao i obično više od jedno petnaest sedišta u krug. Tada se smejao i više. Devojka, koja je sedela do mene (sedište prazno između), shvatam tu i tamo da me gleda, da preterujem, da sam došao da ispoštujem braću Koen i da realno baš i mnogo ne očekujem, kao i da mi se stvarno dopadaju ovoga puta, da mi se i ta devoJka dopada, da nisam kegla niti sam, ovoga iznimnog puta, ruka koja je ruši...

 

Odoh na pijano postovanje...

Link to comment

Je o je o je what condition my condition was in

 

 

Bio je to u tom trenutku vrlo moderan film. To je neka 97', 98', shakespeare in love period

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...