Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 16.2.2020. at 14:56, omiljeni said:

ja valjda nisam navikao na filmove iz tog dela sveta, pa sam imao i problema sa glumom. kod sina i keve sam i uspeo da razlikujem bar neke razlike u izrazu lica, kod ćaleta možda 2-3 puta u celom filmu, a sestra je imala samo 1 facu sve vreme. otprilike kao onaj što "glumi" avona barksdalea, s tim što ne mogu da provalim da li i ona ne ume da glumi ili ja ne mogu da uočim njenu glumu.

:lol:

kako li njima deluju evropski i holivudski filmovi

Link to comment

Odgledah Honeyland - mnogo je dobar. Sticajem okolnosti sam bio letos u tom kraju izmedju Štipa i Velesa. I film je baš realan. 

Ruku na srce, ceo film sam očekivao da iz nekog džbuna izleti Vlatko Stefanovski sa gitarom, al ovo je /bobu fala/ jedan od retkih makedonskih projekata u koje se nije umešao :D

Uzgred, mislim da ono nisu Turci nego Torbeši ali nisam siguran. 

 

Odgledao i Rocketman-a. Šta znam, sa jedne strane nisam fan Eltona Džona, sa drugi obožavam biografije /pa i biografske filmove, jel/. 

Meni se svideo iako je moglo da bude manje psihologiziranja, priično je nepotrebno. Kao i akcenat na njegovom seksualnom opredeljenju, iako po filmu ispada da je to baš mnogo uticalo na njegov život, i profesionalno i privatno. 

 

Ford Vs Ferrari - ne znam, da nije Bejla i Dejmona, ............ Kako rekoh, ja volim biografske filmove, pa mi leglo. 

Link to comment
12 hours ago, steins said:

Odgledao i Rocketman-a. Šta znam, sa jedne strane nisam fan Eltona Džona, sa drugi obožavam biografije /pa i biografske filmove, jel/. 

elton džon me uglavnom ili nije zanimao u životu ili me je do umereno nervirao. ali film me je baš oraspoložio.

a ne znam kako misliš da mu homoseksualnost ne bi u toj meri uticala na život kad je rođen četrdesetih godina prošlog veka. 

simpa je i ovaj glumac što ga igra. liči mi na džordža kostancu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...