Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

38 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Drugi deo je bolji jer nema dosadne Emily Blunt..

+1

Zapravo, prvi dio je bolje režiran (i snimljen) - ima nekoliko sjajno riješenih scena, a drugi ima zanimljiviju radnju - ponajviše iz navedenog razloga.

Edited by colonelo
Link to comment

Terminator Mračna Sudba

 

Znači zamenili su Konora sa nekom random Rozario, Patrika sa Pedrom, Kajl Ris je sad žena a Sara Konor i Švarci su tetke.

Pa jbt kakav film, čemu ovo, jel zaista nije moglo ništa bolje od ovoga.

Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

Mislio sam 50gb. Moram da ga sidujem 14 dana, dakle, moram ga i odgledati. :D

 

Koliko vidim za sada 2:2 pro i con

Meni je drugi deo losiji od prvog.Ali mene nije ni prvi deo "razvalio" sa radnjom tako da, ako imas slobodnog vremena za bacanje pogledaj...

Link to comment

Drugi deo Sikarija meni nije bio toliko los, ono standardna krimi-triler-drama u narko svetu. Samo mislim da ozbiljno pobija sve uradjeno i prikazano u prvom filmu, sto je ipak svojevrsna glupost.

Link to comment

Nemam vec neko vreme obicaj da gledam druge delove filmova, a hvala sto ste mi dali razlog vise.

 

Jel gledao neko ruski film Loveless? Cujem da je odlicna drama, a i neko vreme mi je na watchlisti, pa ono..

Link to comment

prvi deo je vrlo dobar sa jednom vrhunskom sekvencom, nikad mi nije palo na pamet ni da pokušavam drugi. čemu bez vilneva i emili blant?

 

 

on topic: ford v ferrari je savršeno pristojan film za široke narodne mase. što se kaže crowd pleaser.

Link to comment

Poslednje dve večeri sam se nauživao uz Kuma.
Što mi je trebalo da večeras krenem da gledam i treći deo, ja ne znam :isuse:
Da li je moguće da se trilogija koja je onako započela, završi ovakvim sranjem od filma???

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...