Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

10 hours ago, Gylfi Pleasure said:

Zaspao na novi film tog It Follows garija. Vozilo malo na početku, posle ništa. Možda bi bio bolji uz neko pirkanje.
https://www.imdb.com/title/tt5691670/

 

možda za nijansu, ali i ja sam se borio sa snom na prvo gledanje. nije ostavio neki poseban utisak, dok nisam skapirao posle par meseci da zapravo ipak jeste. :)

mnogo sam više razmišljao o pojedinim scenama i vrteo ih po glavi nego što sam planirao, pa se otud rodila potreba da gledam drugi put što inače jako retko radim.

 

na drugo gledanje je bolji (i smešniji), ali i dalje se ne bih usudio reći da je to odličan film. zanimljiv da, svakako. 

Link to comment

Sexy Beast super zabava.Vidim većinu oduševio Kingsley,meni Winstone još bolji.

 

Parasite dobar,mada nije me baš oduševio kao Memories of murders istog režisera.

 

Karakterizacija likova 0,osim sestre,mada i to je više do toga što devojka sjajno glumi.Situacija na rođendanu meni previše bizarna.

 

Sve u svemu,treba pogledati.Finu poruku nosi.

Edited by Milošica
Link to comment
40 minutes ago, Milošica said:

Sexy Beast super zabava.Vidim većinu oduševio Kingsley,meni Winstone još bolji.

 

Parasite dobar,mada nije me baš oduševio kao Memories of murders istog režisera.

 

Karakterizacija likova 0,osim sestre,mada i to je više do toga što devojka sjajno glumi.Situacija na rođendanu meni previše bizarna.

 

Sve u svemu,treba pogledati.Finu poruku nosi.

Ceo taj bizar je zapravo ono što čini šmek svih sličnih korejskih filmova

Link to comment
4 hours ago, Indy said:

"Kedi" iz 2016. Apsolutna uživancija za mačkoljupce. I, naravno, sad hoću u Stambol.

 

220px-Kedi-film-poster.jpg

:heart:

I nekako povratis veru u ljude posle njega.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...