Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

sinoć na nekom pinku teško sranje u gradskom vozu u njujorku kroz koji lajam nison stalno šparta tražeći nekog. sačekah do kraja da konstatujem da je glupost nedostižna.

Link to comment
23 hours ago, copkillah said:
On 14.1.2020. at 17:59, Milošica said:
Gledati Knives Out?

Apsolutno

 

23 hours ago, Ajant23 said:

Da. Prilično zabavan film...

Super film.

 

Prelepa Ana.

Link to comment

Lighthouse (2019) - kakav bljesak svetlosti u galaksiji izmrcvarenog lesa holivudske filmske industrije, takoreci lotosov cvet u septickoj jami. 

 

Je l' neko gledao i koja je vasa interpretacija ovog viseslojnog, simbolima premrezenog filma?

Link to comment

Odličan je Lighthouse, pravi muški film, uz parazita ostavio najbolji utisak od prošlogodišnjih

Posle sam ponovio VVitch i više mi se svideo nego pre par godina i definitivno zaslužuje listu najboljih horora dekade

 

 

Link to comment
23 minutes ago, Kršćan Bejl said:

... u galaksiji izmrcvarenog lesa holivudske filmske industrije ... septickoj jami. 

 

 

 

Koliko je ovo tačno za 2019, uključujući tu sve "hitove" (osim Parazita).


Odoh da tražim Lighthouse.

Link to comment

Na samom početku filma format je 4:3 (ili slično). Bar tako je bilo na snimku koji sam gledao.

Vrlo brzo je prešao na standardni bioskopski format.

Doduše, meni se ni tada nije pojavila boja :)

Moguće je da se reditelj namjerno poigravao sa promjenom formata slike u toku filma. Nešto slično je radio i Anderson u Grand Budapest Hotelu.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...