Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 25.1.2020. at 8:43, Ravanelli said:

Plus ima tu rusku atmosferu i armin miler-štala. Ono kad babi pevaju oci černe... 

trebalo je da znam odmah posle citanja tvog prvog posta o ovim filmovima 

1. ova dva filma nemaju ama bas nikakve veze niti slicnosti

2. "Shot Caller" je tesko djubre od filma, dosada bez kraja sa kretenskom glumom i jos gorom rezijom  

Edited by 3opge
Link to comment
11 minutes ago, 3opge said:

trebalo je da znam odmah posle citanja tvog prvog posta o ovim filmovima 

a?

 

 

11 minutes ago, 3opge said:

1. ova dva filma nemaju ama bas nikakve veze niti slicnosti

2. "Shot Caller" je tesko djubre od filma, dosada bez kraja sa kretenskom glumom i jos gorom rezijom  

ma dobar film, pod uslovom da dopustiš taj prelaz od ekselaša do kriminalca

Link to comment

 čitam, pa sve mi nije jasno šta se događa. da li je neki eksperiment, inverzni univerzumi...

gledam da li me skrivene kamere snimaju ne bi li mi uhvatile reakciju dok mi nešto objašnjava LIK KOJI SE LOŽI NA DRAJV!

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
26 minutes ago, 3opge said:

ali ona scena sa kavezima kada mu opaki lik savetuje da cita i pocasti ga svojom promislju o ratniku ipak ubira lovor za rezisera. 

Ćaletov kum,nekada perspektivan stomatolog,posle jednog sranja dobio 8 godina robije i da vidiš kako se čovek promenio kada je izašao.Jedino što je i dalje vadio zube jedno vreme,samo na drugi način.

 

Nije baš tako ekstremna priča kao u filmu,ali može se promeniti čovek.Možda i ne toliko promeniti,koliko je u stvari pre zatvora uspeo da potisne to u sebi usled različitih olakšavajućih okolnosti.

 

 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Meni je Shot Caller isto smeće. Kako u ravni Kronenbergovih "Obećanja", za ime boga? Mrzi me da sada čačkam ali je neki studio mogul-šupak nešto zamerio Kronenbergu pa nastavak nikada nije snimljen. A bilo je volje.

 

 

 

 

 

Link to comment
32 minutes ago, pariah said:

Meni je Shot Caller isto smeće. Kako u ravni Kronenbergovih "Obećanja", za ime boga? Mrzi me da sada čačkam ali je neki studio mogul-šupak nešto zamerio Kronenbergu pa nastavak nikada nije snimljen. A bilo je volje.

 

kompleksnost scenarija i naređanih događaja koji teku bez nekih posebnih kasnijih gurkanja, ceo taj njihov kriminalni svet je već izgrađen sa svim svojim pravilima i gledalac ga upoznaje, glavni lik "strong, silent type" sa dobrom agendom u pozadini, idu protiv organizacije, tetovaže čak igraju ulogu u oba filma ako ćeš baš da idem daleko (posle eastern promises sa pogledao dokumentarac o ruskom zatvorskom tattoo, mark of cain i iščitao par članaka) 

čak su njih dvojica jako slično fizički, a i karijerno je interesantno da je vigo uradio obećanja posle aragorna, a ovaj shot callera posle ... pa posle čega je već igrao u game of thrones

 

eastern možda jeste bolji, ali ne razumem baš toliko smeća po shot calleru

ima i eastern promises svojih propusta (znam da me je neka greška sa lokacijom bajka naomi watts strašno nervirala) i fali mu stvari da bude vrhunski film

 

zapravo dosta volim te filmove samotnjaka. stander, recimo

Edited by Ravanelli
Link to comment

Slažem se da "Obećanjima" fali stvari da bude vrhunski film ali ono što mi je od shot caller-a ostalo u glavi je da je po svemu , na kraju krajeva, tv film. Džejmi lanister je ubedljiv, I'll give you that. 

Link to comment
18 hours ago, autsajder said:

Sad je na TV-u išlo ono Nisonovo s vukovima. Znalci iz režije su odsjekli kraj filma. Ima još jedna scena poslije odjavnih titlova.

 

Koja scena? 

Zar nije poslednja ona kad se zalece na vukove ? 

Link to comment

Nije nije

 

Spoiler

Ima još jedan kratak kadar nakon okršaja. On leži na tijelu glavnog vuka, reklo bi se da ga je sredio, i tako valjda čeka da ga poždere ostatak čopora. Ili su se ostali razbježali poslije smrti strašnog vođe.. Ostaje na slobodno tumačenje.

 

Dobar film :happy:

Link to comment

The report

 

drago mi je da se ne bavim politikom, definitivno nemam zeludac za igre,  toleranciju, strpljivost i fokus da me neko zajebava.
 

pravda ne postoji iako nada umire poslednja. Mocni ljudi i ljudi sa parama su privilegovani, mi svi ostali placamo ceh. I za njih. 
 

uzasan me bes uhvati za sve sto su ekipa oko busha-clintona i prevaranta obame uradila ne samo portiv americkog naroda vec i celog sveta. I da su pojedinci za dokazanim krivicama i dalje nekaznjeni, uglavnom promovisani. Isto vazi sa silikonsku dolinu...all motherfucker blood sucker!

 

film je u principu los, ali tema me interesovala.  

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...