Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Za marriage story pola nas nije nam se svidela, druga polovina se kune.   Meni smaranje i nepodnosim glavne glumce. Ne znam sta mi bi da krenem

da gledam

uopste. Dolemiti sa edi marfijem

je opustencija i zabavan

 

neko spomenu wesley snipes van blejda kko ga iznenadio...ima jedan dobar stari film sa njim i nastasjom kinski, one night stand... to check it out. da se nije izdrkavao sa irs-om bio i on jedan od najplcenijih akcionih glumaca. 

Link to comment
6 minutes ago, mustang said:

Za marriage story pola nas nije nam se svidela, druga polovina se kune.   Meni smaranje i nepodnosim glavne glumce. Ne znam sta mi bi da krenem

da gledam

uopste. Dolemiti sa edi marfijem

je opustencija i zabavan

 

neko spomenu wesley snipes van blejda kko ga iznenadio...ima jedan dobar stari film sa njim i nastasjom kinski, one night stand... to check it out. da se nije izdrkavao sa irs-om bio i on jedan od najplcenijih akcionih glumaca. 

 

+1 za One Night Stand..

 

Snipes je potcenjen kao glumac, mahom zbog tipa uloga koje je uglavnom igrao, ali daleko da je jednodimenzionalan..

Link to comment

Odgledao Terminatora. Nisam ni ja nešto zadovoljan, previše se vraćaju na drugi deo, imalo je to šarma u trenucima dok nije prešlo u preterivanje. Akcione scene su potpuno gejmerske.

 

Vredi pogledati da bi se izbegao osećaj propuštanja, ali sam mnogo više očekivao.

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Da da

 

meni drago da se vratio, bas sam ga volela :)

 

I meni. Kada je promovisao Dolemite, najavio je snimanje nastavka Coming to America sa Eddijem.

 

 

Link to comment

Meni je prvi utisak Mariagge story koliko je Scar Jo niska a pored Drajvera koji je začudo  190 izgleda kao palčica 

A film je okej volim te vudialenovske samo da je malo manje cima na Kramer protiv Krejmera   

Link to comment

Odgledao sam danas Trumba, propustih da pogledam onomad kad je izasao. Film ima neki gotivan vajb, prvenstveno zbig te kriticke refleksije prema svemu tome sto se dogadjalo u to vreme 50ih i lova na "komuniste". Iznenadio sam se da je uopste neko i napravio film na tu temu. 

 

Znaci Marriage story cvrc? Na kraju ga necu ni pogledati, izgleda. Sta je jos dobro ove godine? 

 

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

neko spomenu wesley snipes van blejda kko ga iznenadio...ima jedan dobar stari film sa njim i nastasjom kinski, one night stand... to check it out. da se nije izdrkavao sa irs-om bio i on jedan od najplcenijih akcionih glumaca. 

Tu je i Robert Dwn Jr dobar bio. Super film!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...