Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

gledacu klinta :)

em je covek legenda 

(jbt sa skoro 80 igrati glavnu ulogu, rezirati i sve sto ide uz to, pa da je najvece govno ikad snimio opet svaka jebena cast)

a i tematika mi je nekako hmm bliskija :D

 

e, bez sale, jel moze u par reci u cemu je trik sa ovim korejancima?

nekako se maaalo glupo osecam

ajde da mi se nije svidelo, nego ja zaista nisam ni skapirao sta bi tu trebalo da mi se svidi

 

Link to comment

Atmosfera, priča i izvedba, misterija, tempo koji ti se nije dopao, mindfuck, lepo svetlo i fotografija, plus prikaz društva, mladih, porodičnih odnosa i sve ostalo. Jedan od boljih filmova u poslednjih par godina.

Od istog reditelja hvalio sam Poetry pre nekoliko godina

Link to comment
18 minutes ago, Majo said:

Klint ima 88 godina,

ma da, hteo napisati 90, onda se setio da nema jos 90 (proverim, zapravo za 2 meseca puni 89), a posto mrzim preterivanje kod stvari koje su vec same po sebi fascinantne, resim da napisem skoro 90 i onda sjebem :D

 

14 minutes ago, maheem said:

Atmosfera, priča i izvedba, misterija, tempo koji ti se nije dopao, mindfuck, lepo svetlo i fotografija, plus prikaz društva, mladih, porodičnih odnosa i sve ostalo. Jedan od boljih filmova u poslednjih par godina.

Od istog reditelja hvalio sam Poetry pre nekoliko godina

ok, hvala

Edited by pbg12345
Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

ma da, hteo napisati 90, onda se setio da nema jos 90 (proverim, zapravo za 2 meseca puni 89), a posto mrzim preterivanje kod stvari koje su vec same po sebi fascinantne, resim da napisem skoro 90 i onda sjebem :D

 

Ma nebitno skroz, ja cu sa 80 ili 88, samo da grickam korov odozdo:) 

Link to comment

Triple frontier odlican, meni jedna od drazih uloga bena afleka. Bas je dobar kao melanholicni, poluraspali, porodicni antiheroj koji postaje pohlepan kada se ukazala prilika. Jedan od boljih akcionih poslednjih godina, nekoliko bas sjajnih momenata u filmu.

Dobra je i Mula, mada me nervira klint sto i u 90 godina mora da glumi jebaca koji odvaja dve kurve istovremeno, posto mu je jedna malo.

Edited by Nikodije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...