Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 23.3.2019. at 9:12, mustang said:

cim uhvatim vise vremena pocecu da pravim kratke video klipove o la i sire. greota da ode bez dokumentovanja

 

+1 Radujem se unaprijed :)

Link to comment

spacer.png

 

Triple Frontier -  Solidan akcijas. Nije nivo Blaga Sijera Madre ili Sorcerera, sa kojim ima slicnosti, ali sasvim ok za ubiti 2 sata..

 

edit:

Spoiler

Moram da priznam da me je iznenadilo sto je Affleck kao glavni glumac ubijen,  i to nekih dobrih pola sata pre kraja. Ono, moglo se ocekivati da se nece svi vratiti zivi, ali bio bih spreman da se opkladim da su Affleck i Isaac sigurice..

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

meni se upalila lampica 

Spoiler

kad je rodja navalio ko mutav po zidovima a do tada je bio autistican sa svakom sekundom. lose je izvedeno to, mogli su ga korumpirati malo a ne da ga uposle ko svetog petra. 

 

inace imam blagi kras na hunnama al i dalje mu je slab glas i americki engleski 

 

Link to comment
On 22.3.2019. at 15:20, Haralampije said:

The Mule

Sasvim se uklapa u nekoliko poslednjih filmova koje je CE radio,mozda mu je ovaj i zadnji (puj,puj!) Sve zamerke koje bih imao da mu prisijem cu preskociti jer stalno imam na umu da coek ima 88 godina i dalje snima.Respect

 

On 23.3.2019. at 7:24, mustang said:

 

odlican. bice mi zao kad ode. stvarno je ziva legenda. i dalje ga drzi non pc humor :D

 

 

odgledah ga i ja. mnogo volim klinta, stvarno svaka čast čoveku da režira ovako solidne filmove sa 88 godina. takođe respect!!!

Link to comment
On 24.3.2019. at 22:12, Jimmy Kowalski said:

spacer.png

 

Triple Frontier -  Solidan akcijas. Nije nivo Blaga Sijera Madre ili Sorcerera, sa kojim ima slicnosti, ali sasvim ok za ubiti 2 sata..

 

edit:

  Reveal hidden contents

Moram da priznam da me je iznenadilo sto je Affleck kao glavni glumac ubijen,  i to nekih dobrih pola sata pre kraja. Ono, moglo se ocekivati da se nece svi vratiti zivi, ali bio bih spreman da se opkladim da su Affleck i Isaac sigurice..

 

 

dobar akcijaš. ne bih se ljutio da snime i nastavak. :)

daj još neki ovakav, kowalski.

Link to comment
5 hours ago, Ajant23 said:

Naprotiv. Istvud je uspeo da prepozna simbolični potencijal svakodnevne vesti i da ga kvalitetno realizuje. Film vredan gledanja.

A jbg, to mi je promaklo. Super je film.

Link to comment
On 24.3.2019. at 1:48, maheem said:

Burning je kidalica

videh ovde da je hvaljen, ja pokusao, pa jos jednom ozbiljnije i treci put bukvalno pustio 2,3 minuta

ne znam, meni to jednostavno presporo

zapravo, iskreno za tih ukupno oko pola sata nisam uopste skapirao o cemu je film i na koju stranu treba da vozi

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

videh ovde da je hvaljen, ja pokusao, pa jos jednom ozbiljnije i treci put bukvalno pustio 2,3 minuta

ne znam, meni to jednostavno presporo

zapravo, iskreno za tih ukupno oko pola sata nisam uopste skapirao o cemu je film i na koju stranu treba da vozi

Onda gledaj Patersona :lol:

https://m.imdb.com/title/tt5247022/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...