Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

spacer.png

 

Paddy Considine je definitivno jedan od boljih britanskih glumaca/reditelja svoje generacije, a nazalost prilicno potcenjen. Posle odlicnog rediteljskog debija Tyrannosaur, u Journeymanu igra boksera kome posle povrede sledi borba za povratak u normalan zivot. Jedna od onih emotivnih, dirljivih prica, Considine je apsolutno briljantan, uz sjajnu podrsku Jodie Whittaker.

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

I AM LOVE (2009)

 

ili sta najbolje moze da se uradi kada je skript slab a reditelj nema dovoljno razmaha i maste.

imamo Viskontijevsku atmosferu, dobro uvedenu milansku familiju bogatog industrijalca i njegovu zenu is Rusije.

imamo (pre)dugacku scenu seksa sa lepinjastim sisama Tilde Swinton pa i vise od toga.

na kraju na zalost skoro pa jedno veliko nista, film previse brzo kolapsira u iznenadan rasplet posle slabe peripetije.

 

 

 

 

Link to comment

Mel Gibson sa britima. Stalno bih cekao da zaurla FREEEEDOOOM!

 

The Attack nije loš. Taman kad se navikneš da živiš na ne baš prijatnom mjestu na planeti, ovo osvijesti. Glavni glumac, inače sasvim prijatan na ekranu, gledao sam ga u nekoj drla seriji, ovde nekako previše mrzovoljnu facu slaže (i pored svih okolnosti), nekako baš previše, prema prijateljima, ili vjerovatnije ja nisam nešto shvatio.

Link to comment
Obozavam taj film. Ok, nije dobar kao prvi, ali kakve veze ima. 


Nije dobar kao prvi, a ni kao drugi (sa avionima :lol: ), ali nije los.

Samuel L. :thumbsup:


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
4 minutes ago, jms_uk said:

 


Nije dobar kao prvi, a ni kao drugi (sa avionima :lol: ), ali nije los.

Samuel L. :thumbsup:


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

 

Taj na aerodromu sa avionima ne priznajem™, nije ga radio Mektirnan. Mada gledam kad naletim :D 

Link to comment

Gledao The Mule i nakon dosta pozitivnih komentara blago sam razočaran. Mislim da se ipak radi o tek prosečnom filmu, koji sam sve vreme nenamerno poredio sa GT. GT je za čitav nivo detaljniji, studiozniji i kompleksniji film.

Za razliku, The Ballad of Buster Scruggs me je skroz kupio -  kakva plejada sjajno odglumljenih likova i vrhunska veština pripovedanja braće Koen!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...