Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Tully (2018)

Ovo je treća saradnja reditelja Džejson Rajtmana, sa scenaristkinjom, Dijablo Kodi. (Juno 2007 Young Adult 2011)
Rekao bi da je to trilogija o "ženi na ivici nervnog sloma" - ili filmovi snimljeni o ženi koja prolazi neke životne faze.

Samo ovde imamo daleko složeniju priču postporođajne depresije, sa finim zaokretom na kraju, koji dobacuje više od indie filma - obojeći ga mračnim aspektima ove priče.

Šarliz Teron je sjajna. Možda nije najbolji film godine, ali veoma interesantan koncept - prikazivanja problema koji roditeljstvo donosi. Vredi pogledati.

Link to comment

Ma, još jedna limunadasta vakcinica Reitmana u kojoj se kao bavi ozbiljnim i bitnim problemima kao šatro netipičnim za holivudske filmove. A, upravo je on bitan deo tog i takvog Holivuda i debele crte posred puta main streama...

Link to comment

Meni je bio dosadan ovaj Tuli, a Loving Pablo sam prekinuo posle 20 min. Da sve bude jos tragicnije Selin i Dzuli idu na ne znam kako da prevedem boating, koji vazi za ultimativni letnji filmic, sam izgurao do sat i po. S druge strane, Zaseda Zike Pavlovica mi je retko prijala. Cudna letnja atmosfera neka

Link to comment
41 minutes ago, zakintos said:

Tully (2018)

Ovo je treća saradnja reditelja Džejson Rajtmana, sa scenaristkinjom, Dijablo Kodi. (Juno 2007 Young Adult 2011)
Rekao bi da je to trilogija o "ženi na ivici nervnog sloma" - ili filmovi snimljeni o ženi koja prolazi neke životne faze.

Samo ovde imamo daleko složeniju priču postporođajne depresije, sa finim zaokretom na kraju, koji dobacuje više od indie filma - obojeći ga mračnim aspektima ove priče.

Šarliz Teron je sjajna. Možda nije najbolji film godine, ali veoma interesantan koncept - prikazivanja problema koji roditeljstvo donosi. Vredi pogledati.

kad smo kod toga ja sam pre nekog vremena predložio holandski "srećna domaćica" sa sjajnom karis van hojten

Link to comment
18 hours ago, Reaktor said:

Unsane (2018)

 

Mene ovaj Soderbergov triler zadovoljio u svakom smislu.

Simpatična mi je i priča o tome kako je snimljen.

Opustite svoje vijuge i dobićete stotinak minuta zabave, tražite li dlaku u jajetu - uživajte u brojanju mana.

 

Će se nabroje :fantom: 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...