Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

19 minutes ago, mustang said:

 

ako je tebi potrebno da te neko ubedi u karakter na osnovu tolike drasticnosti onda ti nisi bas sposoban da se emotivno otvoris. 

 

dosta sam ranije razmisljala o tome, cak mi nekako vuce na degradaciju struke. bejl je toliko dobar glumac da je mogao da nas ubedi i bez takvog izgleda. 

 

Zašto degradacija struke ako je čovek u stanju da napravi čudesnu transformaciju zarad uloge. Ja to cenim, ceo svoj život je podredio ulozi, čak možda i ugrozio zdravlje,  očigledno živi za to, stoga ga treba slaviti kao heroja svoje profesije, a ne kao nekoga ko degradira struku tako što je spreman sve da podredi svom poslu. Možda je to moglo da prođe i bez skidanja 30 ili koliko već kila, ali onda ne bi bio tako dobro i ubedljivo. Bio bi to običan film, a ovako je remek delo

Link to comment

jel moguce uopste biti ziv posle godinu dana nedostatka sna?

elem, davno sam gledao film, al znam da mi je bio najači dzek nikolson za sirotinju, koji jos jedanput ostaje bez ruke (ako se secam dobro, starsip truperse i totalni opoziv takodje ne zavrsi sa svim udovima)

Link to comment
13 minutes ago, ToniAdams said:

jel moguce uopste biti ziv posle godinu dana nedostatka sna?

elem, davno sam gledao film, al znam da mi je bio najači dzek nikolson za sirotinju, koji jos jedanput ostaje bez ruke (ako se secam dobro, starsip truperse i totalni opoziv takodje ne zavrsi sa svim udovima)

Ajronsajd? On je bez ruke??

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Zašto degradacija struke ako je čovek u stanju da napravi čudesnu transformaciju zarad uloge. Ja to cenim, ceo svoj život je podredio ulozi, čak možda i ugrozio zdravlje,  očigledno živi za to, stoga ga treba slaviti kao heroja svoje profesije, a ne kao nekoga ko degradira struku tako što je spreman sve da podredi svom poslu. Možda je to moglo da prođe i bez skidanja 30 ili koliko već kila, ali onda ne bi bio tako dobro i ubedljivo. Bio bi to običan film, a ovako je remek delo

po tvojoj logici ako igra serijskog ubicu treba da stvarno ubija. 

postoje ljudi koji se bave maskom, sminkom, neki cgi efekat, camera lens i tako dalje. njegov je izbor sto je pristao, kao sto tom kruz izvodi vratolomije...vise sam mislila na producwnte i rezisera koji su potencirali ili dopustili to ako je bilo na bejlovo insistiranje. 

 

Edited by mustang
Link to comment

covek ima karakter, nije mu problem da se ugoji, nabilduje ili smrsa a za ulogu u masinisti nije ugrozio zdravlje, ima tako mrsavih ljudi vidjam ih ponekad, zivi i zdravi.nije se on napravio kao logoras.preterujete

Link to comment
15 minutes ago, mustang said:

 

postoje ljudi koji se bave maskom, sminkom, neki cgi efekat,

 

 

e dobro si ovo rekla. Uvezban sam da prepoznam CGI gde god, ovo sa fotke iznad me je potpuno razoruzalo i uvuklo u film jer ne postoji CGI koji ce ovo da izvede.

 

postoje scene gde boli koliko je mrshav i ispijen, i to zaista doprinosi filmu. Na pocetku filma ga ladno nisam ni prepoznao, usta su ga odala.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

pa da bre. jel ga nisi prepoznala?

Jesam, nego film (ST) gledah davno i ne secam se sad da mu je izistinski fzaalila ruka? Ili ne pricate o pravom gubljenju ekstremiteta, u tom slucaju zaboravi, Stilldemenz. :D

 

Edit: sad vidim na sta si mislio, tupson :)

http://www.denofgeek.com/movies/18403/michael-ironside-and-the-evolution-of-his-missing-body-parts

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...