Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Calibre

https://www.imdb.com/title/tt6218358/?ref_=fn_al_tt_1

Vrlo osrednje

 

Ready Player One

https://www.imdb.com/title/tt1677720/?ref_=nv_sr_1

Dugo sam izbegavao da pogledam novi Spilbergov uradak,no sinoc sam morao.Sve je ok ako od filma ocekujete samo  da vas zabavi.Na prvi pogled film puca na tinejdzersku publiku ali kad protekne prvih pola sata shvatite da je ipak namenjen matorim konjima koji su kao svoje zlatno doba zapamtili 80-te proslog veka

Link to comment

nov netflixov extinction sa michael pena i luke cage-om

 

snimam u srbiji, gomila nasih radila na projektu. nije los. koncept je malo zajeban, ipak nemam tu zicu da se saosecam sa AI. 

Link to comment
On 25.7.2018. at 18:32, Haralampije said:

 

Ready Player One

https://www.imdb.com/title/tt1677720/?ref_=nv_sr_1

Dugo sam izbegavao da pogledam novi Spilbergov uradak,no sinoc sam morao.Sve je ok ako od filma ocekujete samo  da vas zabavi.Na prvi pogled film puca na tinejdzersku publiku ali kad protekne prvih pola sata shvatite da je ipak namenjen matorim konjima koji su kao svoje zlatno doba zapamtili 80-te proslog veka

 

e ovo me iskreno zanima, posto gomila ljudi ovako rezonuje, sta je tacno problem sa spilbergom?

covek je vrv u 10 rezisera ikada, kad se pogleda lista filmova, svakako da ima vise spektakularnih nego buljaskih, ali opet ga vecina prezire.

to sto je snimio npr onaj bedni omaz kjubriku, svakako ne potire ajkulu ili i-tija ili prvog indija.

 

propustio u kinu redi plejera, moracu na tv-u da ga overim

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

propustio u kinu redi plejera, moracu na tv-u da ga overim

Nemoj propustiti, dobra je to zabava... Meni žao što ga nisam gledao u 3D...

Link to comment

Prilično je zbrzan u odnosu na knjigu, preporučujem da je prvo pročitate da biste mogli sve da pohvatate kako treba.

 

Jeste zabavan, ali sam očekivao mnogo više, nije mi bio dovoljno uzbudljiv. Svakako nije gubljenje vremena da se pogleda, daleko bilo.

 

 

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

 

e ovo me iskreno zanima, posto gomila ljudi ovako rezonuje, sta je tacno problem sa spilbergom?

covek je vrv u 10 rezisera ikada, kad se pogleda lista filmova, svakako da ima vise spektakularnih nego buljaskih, ali opet ga vecina prezire.

to sto je snimio npr onaj bedni omaz kjubriku, svakako ne potire ajkulu ili i-tija ili prvog indija.

 

propustio u kinu redi plejera, moracu na tv-u da ga overim

Pogresno si me shvatio,ne prezirem Spilberga ali tacno sam znao sta me ocekuje glede RPO : holivudska zabava na najvisem levelu i nista vise.Sve je vrlo predvidljivo i nema misterije.Elem , sta god neko rekao film je oduvek bio ipak zabava a nesto redje i umetnost i ja nemam problem s tim.Tesko da Spilberg moze da napravi los film ali tesko da moze da iznenadi 2018-te

Link to comment
On 28.7.2018. at 20:12, mustang said:

nov netflixov extinction sa michael pena i luke cage-om

 

snimam u srbiji, gomila nasih radila na projektu. nije los. koncept je malo zajeban, ipak nemam tu zicu da se saosecam sa AI. 

Dobra ideja je zavrsila kao jedan od 659 tekucih Netflix projekata,odradjena preko one stvari sa puno rupa u realizaciji.Elem, ipak podnosljivo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...