Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nasao taj darling i doktor in the house u nekom prasnjavom folderu, moracu pogledati te njegove matore, vidim da mu je the blue lamp bio znacajan, i taj bi se mogao pronaci, dobra faca bio lik

Link to comment

spijunski triler iz 2007 breach sa ryan phillipe i chris cooper. dobar...napet :) 

inace imam mali problem sa ryan-om, bejbi lepuskast i sa napucurenim ustima ostavlja utisak deckica. zbog toga uloge poput ove i shootera nisu 100%uverljive. da igra nekog zlog romea imi psihopatu bio bi odlican. 

 

cooper je melem za dusu. old school, nedostaje mi 

Edited by mustang
Link to comment

@mustang  Ja ga pamtim po tom odvratnom deckicu, antipatican za sve pare. Kako kazes, bas mu legla uloga, mada siguran sam da bi mi bio odvratan u svakom filmu.

Edited by kipo
Link to comment

jbg. al to mi je prošlo kroz glavu kada sam video prvi kadar neke nemačke 109ke koja leti u zlatni sumrak negde u blizini polarnog kruga

 

al za mene je i uspeh što sam ga uopšte i pogledao, doduše iz četvrtog puta. serije koje znatno više gledam su mi potpuno pomerili fokus i osećaj za ritam i dramaturgiju.  filmovi su mi postali mahom dosadni i retko koji uspem da odgledam u cugu i do kraja. 

 

daj mu šansu

Link to comment

ok je bejrut, ali ne mogu reci da me je odusevio, skinuo, odgledo, obriso.

nista mi prosto u njemu nije upecatljivo niti inventivno, stoput smo sve to videli. opet, nista nije slabo, pa da covek kaze da film ne valja.

 

sta ti je proslo kroz glooovu kumse?

Edited by ToniAdams
Link to comment
26 minutes ago, ToniAdams said:

 

 

sta ti je proslo kroz glooovu kumse?

da fotografija, a time i atmosfera više priliči reklami za pivo ili visit montenegro nego II ww

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...