Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

najjaci lik, obozavam ga, svugde je glavni car, i kod kronenberga, i kod voltera hila i kod ferhofena.

moracu da obnovim teksaskog granicara, sve princevi b produkcije, on, klensi,  vili forsajt, nolti i naravno pauers but.

i marija koncita alonso, il kakovec :heart:

 

 

Edited by ToniAdams
Link to comment

Meni su za Ajronsajda prva asocijacija Skeneri i Gorstak 2, bas mi je nekako gotivan glumac. :)

Poslednje gde sam ga videla, ali samo kao padobranca u seriji, je ili Castle ili Burn Notice

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

po tvojoj logici ako igra serijskog ubicu treba da stvarno ubija. 

postoje ljudi koji se bave maskom, sminkom, neki cgi efekat, camera lens i tako dalje. njegov je izbor sto je pristao, kao sto tom kruz izvodi vratolomije...vise sam mislila na producwnte i rezisera koji su potencirali ili dopustili to ako je bilo na bejlovo insistiranje. 

 

 

Producenti i režiser valjda su i angažovali njega za tako kompleksnu ulogu jer su znali da on to može da iznese na maestralan način. Scenario sam po sebi nije ništa posebno, i da je tu bio neki prosečan glumac nesklon tako čudesnoj transformaciji, i sklon tome da šminka i cgi urade njegov posao to bi bio 1 sasvim običan film. Bejl je taj koji je svojim pristupom napravio razliku

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

najjaci lik, obozavam ga, svugde je glavni car, i kod kronenberga, i kod voltera hila i kod ferhofena.

moracu da obnovim teksaskog granicara, sve princevi b produkcije, on, klensi,  vili forsajt, nolti i naravno pauers but.

i marija koncita alonso, il kakovec :heart:

 

 

+21 Ne pada mi na pamet da gledam sve to, ali nekako mi prodje sve to njihovo ko na filmu :wub:

Link to comment

Begin Again režisera Johna Carneya. Režirao je Sing Street /omiljeni mi film iz 2016, maksimalna preporuka/, pa me privukao njegov stil. 

Odličan je film. Ima malo čizi momenata ali ima i šarma, pri tom je Rafalo 1 veliki car. Ne znam ko mu piše muziku za filmove, ali i u Sing Street i ovde su mu soundtracki neverovatno dopadljivi na prvo slušanje. 

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Producenti i režiser valjda su i angažovali njega za tako kompleksnu ulogu jer su znali da on to može da iznese na maestralan način. Scenario sam po sebi nije ništa posebno, i da je tu bio neki prosečan glumac nesklon tako čudesnoj transformaciji, i sklon tome da šminka i cgi urade njegov posao to bi bio 1 sasvim običan film. Bejl je taj koji je svojim pristupom napravio razliku

 

lepe te atribute koristis ...kompleksnu, maestralan bla bla bla. gluma je gluma ili je znas ili ne. nije rocket science. i nije nesto sto zahteva poremecaj organizma. 

 

to je klasicno ugrozavanje zivota, dovodjenje u opasnu a nepotrebnu situaciju. 

 

i naprotiv. scenario je fenomenalno napisan (davno sam gledala film i citala scenario) ... kakav crni prosek. redak dragulj na ovako mracne teme. 

Link to comment

nije ugrozavanje zivota, ne moraju ljudi da imaju salo i misice da bi ziveli, pogledaj neke starce npr, kost i koza.to sto mu se vide rebra ne znaci da je na samrti.a za te pare ja bi se ugoio do 200kg pa bi onda smrsao na 45.Mogu da zamislim na sta bi licilo to sa specijalnim efektima koji ga prave mrsavim, jos u to vreme.Covek hoce da se potrudi,da odradi ulogu najbolje moguce i u tome uspeva

Link to comment

pa dobro. nije da su tebe pitali da glumis reznika :)

 

moj stav je da nije potrebno odlaziti u fizicke ekstreme da bi se postigao efekat na filmu. nije neophodno. okej da se izgube/dobije na tezini do odredjene granice. i razumem bejlovu ludu posvecenost ulozi. ima njih jos, nije on jedini. ne bi mogla da budem odgovorna da radim neki film a da mi glumac toliko smrsa ili se ugoji. takav stil zivota makar na par meseci utice dozivotno na organizam. da li je vredelo tih miliona?! zajebi. neka i ostali odseci na filmu imaju priliku da sijaju. ako je gledaocu potrebno da se nacrta u originalu koliko mu se kostiju vidi, to vise govori o njemu nego o filmu. 

 

inace mi je bio utisak drugaciji dok sam citala scenario. bas dobro napisan, kao neka proza otprilike. i lakse je bio da se prepoznaju reference, za razliku od filma - mozda zato sto me je plava boja kadra omadjijala, pa nisam previse obracala na detalje. 

 

za konceptualnu umetnost tipa marine abramovic, tu me bas briga sta ce umetnik da radi. njegov koncept i njegova volja. teze pronalazim smisao svega toga ali me i ne dotice. 

i da ne bude zabune, uopste nisam bila toliko sokirana njegovim izgledom. 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Meni je ok taj njegov fanatizam. Mnogo je manji problem mršavljenje nego kasnije napucavanje za betmena. Pretpostavljam da to nije išlo bez steroida. 

Ne kažem da to sad treba da bude uzor i da svi treba da pucaju na tu kartu, ali njega razumem. Takav je - lud. 

 

Na ženskoj strani imamo šarliz. Isto prepička koja za potrebe filma nabaci masu. Pretpostavljam da je i u Tully salo pravo, organsko. 

Link to comment

+ 1

ima mnogo poslova opasnijih po zdravlje od glumačkog, a mnogo manje plaćenih. Svaka čast Bejlu za napor i želju da se toliko fizički transformiše, njegovo telo/zdravlje, njegova stvar. Pa nek je lud i sto gradi, taj film ne bi bio toliko dobar i popularan da Kristijan nije pio Biomed 4

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...