Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

13 hours ago, ToniAdams said:

najjaci lik, obozavam ga, svugde je glavni car, i kod kronenberga, i kod voltera hila i kod ferhofena.

moracu da obnovim teksaskog granicara, sve princevi b produkcije, on, klensi,  vili forsajt, nolti i naravno pauers but.

i marija koncita alonso, il kakovec :heart:

 

 

 

+mnogo

 

zadnje sam ga video u alienisti 

 

S1-E07-The-Alienist-Many-Sainted-Men-025

Link to comment

Serija ima jednu sezonu (ne znam da li ce uopste imati vise, s obzirom na to da je radjena po knjizi koja je ovom sezonom valjda komplet obradjena) i spojler

 

nisu ga sakatili

Link to comment
13 hours ago, ToniAdams said:

najjaci lik, obozavam ga, svugde je glavni car, i kod kronenberga, i kod voltera hila i kod ferhofena.

moracu da obnovim teksaskog granicara, sve princevi b produkcije, on, klensi,  vili forsajt, nolti i naravno pauers but.

i marija koncita alonso, il kakovec :heart:

 

 

 

Bilo mi smesno kad sam citao da je u prvoj izmontiranoj verziji Extreme Prejudicea Ironsideov lik ispao glavni baja u filmu, pa je Hill rekao" cekaj malo, ne moze tako", i onda izbacio pola njegovih stvari, kako bi Nolte i Boothe bili glavni (kao sto je i planirano). Ko zna, mozda bi mu karijera krenula drugim tokom, mada sumnjam. On je bas klasican primer typecasta, uvek krimos, ubica, manijak, asshole... whatever. I u jebenom Free Willyju je negativac, gde je cak i Mike Madsen dobri cale.

 

U stvari, ovako iz glave ne mogu da se setim nijedne znacajnije uloge gde je good guy. Ima li?

Link to comment

pa ako su ti natovci dobre baje, onda u starsip trupersima. ima i onaj dojaja postapokalipticni tresic, neon city.

e to sam relativno skoro gledao, i bez zajebavanja, ladno moze da se gleda.

Link to comment

Bio je dobar lik u seriji ER kada se pojavio u ulozi šefa u doba vrha emitovanja tog fenomena devedesetih. U toj seriji je bio tolika dobrica da mu je jedna od prvih scena ta da radi na vodoinstalaterskim cevima kao da je majstor, a ne lekar..

 

Inače, u nastavku Highlandera imao je udarnu ulogu, ali nije dobacio kao ni film. Ostao je bleda senka Nicholsonovog glavnog negativca kod mnogo kvalitetnijeg Burtona...

Link to comment

Shinkansen daibakuha (1975)

Odgledao prvenstveno jer sam negde našao da je tu prvi put upotrebljena ideja za akciju sa vozilom koje ne sme da uspori, koju je kasnije Speed iskoristio.

Ok film, vidi se da je inspirisan američkim filmom iz sedamdesetih, mada je nepotrebno predugačak, ima i neke druge mane, ali je soundtrack dosta dobar (funk, jazz)

 

Au revoir la haut (2017)

 

Pre svega zabavna avantura, onako malo old school, kul ratne scene, lepa priča

 

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

pa ako su ti natovci dobre baje, onda u starsip trupersima. ima i onaj dojaja postapokalipticni tresic, neon city.

e to sam relativno skoro gledao, i bez zajebavanja, ladno moze da se gleda.

 

Naravno da nisu..

 

A taj Neon City nisam gledao, bas cu da ga potrazim..

Link to comment

Jel neon siti kad vozi neki kamion kroz pustaru? 

 

Tu je gud gaj i glavni je i zajeban je. 

 

Odlicna faca, nisam mislio da je živ iskreno. Jebiga, tako je to kad si ćelav od tridesete. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...