Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

PA zar je nisi nešto skoro pazario i u nebesa okovao?
našao sam mlađu drolju, kupio je jesam u novembru i sve živo joj poplaćao (bundu, redovan pedikir, manikir, frizera, full garderobu, itd) ali sam našao mlađu, manje zahtevnu za skromniju doplatu :)
tesko ce naci muza, skupa je za svoju zapreminu, i tek je krenula u osmi razred.
ne brinem se ja za nju, puni ih oglasi, V6 motor je stvar ljubavi. a u ljubavi i ratu je sve dozvoljeno :wub:
ma ne samo to, nego i znaju ljudi da mu je dusu uzeo, vuko gumenjake za 12 osoba...
teško :) to kombići vuku :)
Link to comment
...Zamenio ga je gargamel. :DSa obzirom da su mi na PPP prvi put skrenuli pažnju na civica, red je da ga predstavim, kako dolikuje.DSC_0025.jpg
Verovao ili ne, prvi put u zivotu vidim taj auto. Ovde (u Nagoji, gradu Honde) je Honda "Fit" (kod vas se valjda zove "Jazz") za taj segment trzista.Isto, Toyota Camry, nikada nisam video u Japanu. Mora da je ista fora - za druga trzista.Honda ime, (本田) znaci da je neko ziveo okruzen pririncanim poljima (u sred pirincanih polja).Koliko da znas i da ga vozis u zdravlju i bezbedno.
Link to comment
Mora da je ista fora - za druga trzista.
Pa to, razlicita trzista - razlicita imena. Kod mene nema skoro nijedan Opel, a ima gomila Vauxhall-a :D
Link to comment

Hvala ljudi :)Bila je dilema između njega i jazza sličnog godišta. Uglavnom sam dobio preporuke za Civica tipa "auto više klase i jeftiniji delovi", i stvarno, sedeo sam u jazzu definitivno je civic ipak lađica za njega. Za sada sam malo je reći zadovoljan, još samo da sutra posle full pregleda specijaliste za honde dijagnoze budu bez većih troškova i to će onda biti to.

Link to comment
Pa to, razlicita trzista - razlicita imena. Kod mene nema skoro nijedan Opel, a ima gomila Vauxhall-a :D
Ne, ne, auto fizicki ne postoji (ili je toliko redak da ga jos nisam spazio). Honda Fit (Jazz) je svugde, sada je hibrid sa elektricnim i benzinskim motorom.Edit: sad pitam jednog mog ovde, on ima Honda Odissey, sto nema Civic na ulicama.Kaze, bio je svugde do pre 10-ak godina kada je uveden Fit (Jazz) i od tada je nestao.Civic je uliven u druga kola koja se sada zovu "Integra", koja su veca. Velicina koju je pokrivao Civic je nestala. U prazninu se ubacio i sada drzi i ne da Mazda Axela. Edited by Yoyogi
Link to comment
  • 1 month later...

Da, to je uobicajeno kod japanskih proizvođača. Ja sam inače ovih dana napustio svoju dugogodišnju ljubav - Opela. Kako je izgledao poslednji kojeg sam vozio poslednjih 5 godina imate na prethodnim stranama, a sad vozim ovo:marea2012-0001.jpgNije bas mlad, ali je lepo očuvan Fiat Marea Weekend. Motor je benzinski 1,6 iako je ovde popularniji izuzetno cenjen JTD.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...