Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naučna dostignuča su donela da je prekomeran rast ljudske populacije i sam uticaj čoveka na klimatske promene veliki.

Govorimo kao da Srbi tj ljudi na teritoriji Rep. Srbije, ne moraju nikakvu krivicu da preuzimaju na sebe, jer bože moj, mi smo u negativnom prirodnom priraštaju ali zato neka Kina, Indija, Afrika vode računa.

 

Cela Srbija je kao malo veći grad u nekoj od mnogoljudnih zemalja, Kina + SAD imaju footprint kao ostatak sveta zajedno, sad treba neko ovde da brine da li je zavrnuo radijator. Fak of. :)

Link to comment

Što je najgore, ja i dosta slično mislim... samo se stidim da kažem.

^_^

 

mislim, bataljujmo enivej. chak i da diskusija ima mesa, od pogreshne je zivotinje :)

Edited by gospa buba
Link to comment

Cela Srbija je kao malo veći grad u nekoj od mnogoljudnih zemalja, Kina + SAD imaju footprint kao ostatak sveta zajedno, sad treba neko ovde da brine da li je zavrnuo radijator. Fak of. :)

jes' vala. nemci zabranjuju dizel zbog zagađenja a ne lupaju glavu koliko se zagadi aria u hokenhajmu ili oko frankfurtskog aerodroma.

 

nego, vezano za ovo o čemu diskutujete u poslednje vreme, nemam pojma o tome sem da znam jednu ženu koja je bila kompletno stresna tokom 3 pokušaja. viđali smo se svakodnevno, samo joj je to bilo u glavi. uspela. 

 

da pitam, kako je i da li je u srbiji nekako regulisana varijanta "surogat majke"?

Link to comment

Nije problem Zemlje prenaseljenost. Zbog načina kako je ustrojena, zagađivali bi je i da nas je duplo manje. To da su naučna dostignuća dovela do prekomernog rasta populacije je delimično tačno, ali ta ista dostignuća su pružila i sijaset rešenja za zagađenja koja su posledica naseljenosti, samo se ne isplati da ih primenjujemo, bar tako kažu oni na koje glasi ta faktura.

Link to comment

Nije problem Zemlje prenaseljenost. Zbog načina kako je ustrojena, zagađivali bi je i da nas je duplo manje. To da su naučna dostignuća dovela do prekomernog rasta populacije je delimično tačno, ali ta ista dostignuća su pružila i sijaset rešenja za zagađenja koja su posledica naseljenosti, samo se ne isplati da ih primenjujemo, bar tako kažu oni na koje glasi ta faktura.

 

nameće se rešenje da treba pobiti naučne tzv radnike, posebno one žive na tuđim grbačama godinama i ništa ne rade. zemlja čista, manje ljudi, više para za radnike, win-win-win

Link to comment

Ne, bre. Pogrešna adresa. Naučni tzv. radnici su proizveli ta rešenja, ali tzv. menadzment je izračunao da se ne isplate. Dakle pobiti menadzment. I marketing usput, a i HR dipartmente.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...