Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne, bre. Pogrešna adresa. Naučni tzv. radnici su proizveli ta rešenja, ali tzv. menadzment je izračunao da se ne isplate. Dakle pobiti menadzment. I marketing usput, a i HR dipartmente.

 

prvo da se rešimo naučnih radnika i onih koji godinama studiraju a ništa ne rade. šifra: #prvophdstudentiaondapostdoc.

menadžment se podrazumeva.

Link to comment

otprilike:

 

Indija oko 16% stanovništva, efekat na staklenu baštu 6,43%

 

USA oko 4,2% stanovništva, efekat na staklenu baštu 13,87%

 

Kina oko 17% stanovništva, efekat na staklenu baštu 25,93%

 

znači nema veze koliko nas je, nego kako radimo

Link to comment

Trebaće vam advokati, jel da?

 

samo dok nas ne oslobode optužbi za genocid, onda ili smrt ili plaćanje poreza. znam da će većina advokata izabrati ovo prvo.

Link to comment

samo dok nas ne oslobode optužbi za genocid, onda ili smrt ili plaćanje poreza. znam da će većina advokata izabrati ovo prvo.

Ja plaćam porez :nobles:

Link to comment

 

vreme je da novi neprijatelji zamene stare neprijatelje.

ovo parafraziram (valjda) markesa, a nekog latina svakako. samo shto su kod njega u pitanju mrtvi :s_w:

 

kunderu (smešne ljubavi)

 

pitam se da li bi njegov tradicionalni način rešavanja neplodnosti zadovojio MAP

Link to comment

ne znam gde ovo da stavim, meni se čini da je još jedan primer koliko smo raspalo društvo.

 

pitam komšinicu u selu za ćerku, udatu majku dvoje dece koja živi u nišu. radi li negde?

 

odgovor je: i radi i ne radi. imala je mogućnost da radi u tekstilnoj firmi, regularan radni odnos, regularno radno vreme, plata 22000.

kalkulisala i odbila kada je skontala da bi izgubila dečji dodatak reda 10000 i morala da plaća mesto u obdaništu, reda 5000. da je pitala zašto tako, odgovorili bi joj da je to po zakonu.

 

izabrala je da radi na crno, da prepakuje nešto za 1000 za 8 sati. mesečno 21 - 22000.

 

ova država preko svojih zvaničnika permanentno kenja o zapošljavanju, radu na crno, brizi o deci, kurcu i palcu.

 

ništa ne komentarišem, celo selo glasa za Njega, neka im sve u životu najebe, briga me.

Link to comment

e da bar nije imala dete ima li bi smo dva parazita u drustvu manje, jednu osobu sa uplacenim doprinosima vise, a obdanistanskoj mafii bili bi preseceni prilivi nowca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...