Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zanimljivo da svi napadaju MAP, a profesora doktora u videu ni reči. Koji je samo potvrdio ovo što ga je ona pitala.

 

 

da dodam, da ne govorim što na toj stranici sve same anti jevrejske uvrede protiv MAP, postavila pitanja čoveku od ugleda, dobila odgovore koji su kontraverzni i za mnoge bolni. On nije kriv za to što je rekao a profesor je.

Edited by MilenaS
Link to comment

//Meni se cini da je MilenaS noskich wannabe, isti princip, zakuva vatru a onda vise ne primecuje sta ostali sagovornici pricaju i pitaju, vec tera svoje dalje

Link to comment

Nikad neće prestati da me zapanjuje neverovatna sposobnost ljudi da kad odvale nešto vanvremenski glupo, a uz to i uvređujuće za ogroman broj drugih, i to iz čistog, vrlo očiglednog ogromnog neznanja, da ni slučajno jednostavno ne kažu "Au, zajebala sam se, stvarno ne znam ništa o tome, laik sam, pročitao/čuo to i to negde tamo i nisam ni mislila više o tome, žao mi je ako sam nekog uvredila, stvarno mi nije bila namera", nego nastavljaju da svrdlaju svoje.

 

 

If you've dug yourself into a hole, stop fucking digging, first thing.

Link to comment

//Meni se cini da je MilenaS noskich wannabe, isti princip, zakuva vatru a onda vise ne primecuje sta ostali sagovornici pricaju i pitaju, vec tera svoje dalje

Moja startna pozicija je bila, da li je u svetu koji je prenaseljen, etično ulagati u još nove duše--- članovi su veoma emotivno reagovali, što i jeste emotivna tema. Pogotovo kada neko očekuje da se ostvari ko roditelj.

Nekajem se za izrečeno, jer je problem populacije meni jasan, jako sam zaprepaščena onom studijom da 15 posto ljudi je sterilno. To je zaista puno nego što sam mislila, tu sam pogrešila.

Link to comment

Moja startna pozicija je bila, da li je u svetu koji je prenaseljen, etično ulagati u još nove duše--- članovi su veoma emotivno reagovali, što i jeste emotivna tema. Pogotovo kada neko očekuje da se ostvari ko roditelj.

Nekajem se za izrečeno, jer je problem populacije meni jasan, jako sam zaprepaščena onom studijom da 15 posto ljudi je sterilno. To je zaista puno nego što sam mislila, tu sam pogrešila.

Tako kada postaviš stvari, startna pozicija može da bude i da li je u svetu koji je prenaseljen, etično ulagati u ostanak u životu postojećih duša. Koj će nam q fondovi za otlkrivanje uzroka i pronalazak lekova za retke bolesti. Ma šta će nam bilo koji lekar specijalista - ionako nas je previše na planeti. 

 

Iznova i iznova me fascinira kako su ljudi izgubili svest da pre nego što nešto napišu što tangira druge ljude treba da da se stave u poziciju tih drugih ljudi. 

Link to comment

Moja startna pozicija je bila, da li je u svetu koji je prenaseljen, etično ulagati u još nove duše

 

 

Ako mene pitas, bio je prenaseljen i kada si ti zaceta ^_^

 

I evo rezultata posle X godina, kod tebe etike nigde a nerazumnog laprdanja koliko hoces.

Link to comment

Ako mene pitas, bio je prenaseljen i kada si ti zaceta ^_^

 

I evo rezultata posle X godina, kod tebe etike nigde a nerazumnog laprdanja koliko hoces.

ja ne planiram da imam potomstvo. Moj doprinos veliki. Veganka sam. Vozim se gradskim prevozem ili biciklom. 

 

Tako kada postaviš stvari, startna pozicija može da bude i da li je u svetu koji je prenaseljen, etično ulagati u ostanak u životu postojećih duša. Koj će nam q fondovi za otlkrivanje uzroka i pronalazak lekova za retke bolesti. Ma šta će nam bilo koji lekar specijalista - ionako nas je previše na planeti. 

 

Iznova i iznova me fascinira kako su ljudi izgubili svest da pre nego što nešto napišu što tangira druge ljude treba da da se stave u poziciju tih drugih ljudi. 

Koja retka bolest je to? neka genetička? a izvini globanlno zagrevanje i kilamtske promene nikoga ne tangiraju? WTF, kakvi su ovo dupli standardi?

Link to comment

 

Koja retka bolest je to? neka genetička? a izvini globanlno zagrevanje i kilamtske promene nikoga ne tangiraju? WTF, kakvi su ovo dupli standardi?

Bilo koja retka bolest. Izučavanje retkih bolesti košta. Možda je etički bolje da pustimo da ljudi sa retkim bolestima jednostavno umru, umesto što ulažemo u to da ih izlečimo. TO je tvoj rezon. 

 

A cena bakra na svetskoj berzi? WTF, kakvi su ovo dupli standardi?

Edited by pacey defender
Link to comment

Moja startna pozicija je bila, da li je u svetu koji je prenaseljen, etično ulagati u još nove duše--- članovi su veoma emotivno reagovali, što i jeste emotivna tema. Pogotovo kada neko očekuje da se ostvari ko roditelj.

Nekajem se za izrečeno, jer je problem populacije meni jasan, jako sam zaprepaščena onom studijom da 15 posto ljudi je sterilno. To je zaista puno nego što sam mislila, tu sam pogrešila.

 

U svakom slučaju teško da je prenaseljen u Srbiji, praktično suprotno od toga. To pitanje eventualno neka sebi postavljaju Indijci i Kinezi ako misle da treba.

Link to comment

Svet mozda jeste prenaseljen al da se ne radjaju deca bio bi nenaseljen u roku od jednog veka.

 

Treba praviti decu, samo mozda ne 10 komada i jos ih podizati u siromastvu. Zasto je sebicno da ljudi zele da imaju svoju decu? Jbg, uglavnom volis sebe, izabrao si partnera u skladu sa onim sto volis kod ljudi a tvoja deca ce nasledjivati vase gene. Meni to deluje kao sasvim logican izbor. 

Link to comment

Moja startna pozicija je bila, da li je u svetu koji je prenaseljen, etično ulagati u još nove duše--- članovi su veoma emotivno reagovali, što i jeste emotivna tema. Pogotovo kada neko očekuje da se ostvari ko roditelj.

Nekajem se za izrečeno, jer je problem populacije meni jasan, jako sam zaprepaščena onom studijom da 15 posto ljudi je sterilno. To je zaista puno nego što sam mislila, tu sam pogrešila.

Covek bi pomislio da na vto idu ljudi koji vec imaju decu da bi dobili jos desetoro. Jos u srbiji koja ne zna sta ce sa natalitetom i brojem stanovnika

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...